Letní soutěže Déčka

Postavičky

Zachraň trosečníky

Toho léta nebyla na obzoru žádná katastrofa. To snad ani není možné! „Vše běží, jak má, tak co kdybychom konečně jeli na dovolenou?“ navrhl inženýr Vrtulka. Ale kam a jak? Princezně Prze se podařilo sehnat z druhé ruky parník Titán. Hurá, balíme! Všichni na palubu! Parta z Déčka slavně vyplula a… načoudili to do pustého ostrova a teď tam trčí. Ale co když ostrov není tak pustý, jak se nejdřív zdálo? A jak se dostanou domů? Prastará legenda praví, že z ostrova nikdo neodpluje, dokud se sopka znovu neprobudí k životu.

Opět bylo třeba vyrazit na výlet na 3 zajímavá místa v ČR. Tentokrát ale děti mohly pomoci i plněním výzev, při kterých překonávaly svůj strach. Jejich odvaha zažehla plamínek, který pak putoval do srdce dávno vyhaslé sopky.

Zachraň trosečníky: Déčko ztroskotalo!
Ostrov Kostrov

Když se děti vrátily domů ze 3 výletů, mohly pomáhat dál plněním výzev ve hře Ostrov Kostrov a pomoct tak našim hrdinům vrátit se co nejdřív.

Zachraň trosečníky: Finále

Děti svou odvahou zažehly přes 88 618 plamínků. Dobrá práce! Bez pomoci statečných dětí by se to nikdy nepovedlo a Prga a všichni trosečníci by na ostrově tvrdli snad ještě teď.

Ve chvíli, kdy se nitro sopky naplnilo plamínky, ukázalo se, že je to srdce dobrotivého titána. Obr povstal z moře a odnesl trosečníky zpátky domů.

Průvodci divočinou

Na vybraných červených stanovištích jste mohli získat některý z 5 průvodců divočinou. Ještě jste je neviděli? Nebo si je chcete jen připomenout? Tady si je můžete stáhnout všechny najednou.

Stáhnout všechny průvodce