Servisní deník

Vaše vzkazy

Petr Veselý:

Určitě budeme pomáhat

sofie a terka:

ahoj my taky budem zbírat

StepanekPR:

Ahoj Déčko, už jsem se sestrou vydal hledat "součástky".

blablanka:

Ahoj déčko to je hrozný že tam máte tolik podivností pomůžu vám

lukasfarek:

čau těším se na další hru

Strč tam drrrát

Strč tam drrrát

Na Déčku právě zjišťují rozsah poruchy. Někteří experti ale nelení a už pro vás dokonce natáčejí video návody pro šikovné ruce! Umíte si TO opravit sami?

Nějak se TO sype

Nějak se TO sype

Taková spoušť! V déčkových útrobách prýští vodopády součástek, z přístrojů se valí kouř. Tahle oprava bude náročná… Pomůžete?

Jsi android?

Jsi android?

Hlásíme, že aplikace Léto s Déčkem je přístupná zatím jen pro Apple, verzi pro Android připravujeme. Ale nebojte, všichni androidi můžou zadávat hesla přes webový prohlížeč.

Máme poruchu

Musíme TO opravit

Jak je vidět, na Déčku se něco hodně pokazilo. Hodně moc pokazilo a je TO celé rozbité. Déčko shání součástky! Sbírejte základní lidské technické vynálezy, vymyšlenosti a návody. Za každé heslo z letáku nebo schránky v přírodě přibude na Déčku jedna fungl opravená součástka.


Posílejte hesla a spravte to TO!

Rozbito :(

Opraveno :)

Pomoct opravit

Tip: zkus to s aplikací!

Stáhni si do mobilu aplikaci Léto s Déčkem a ukládej si do ní získaná hesla rovnou během výletu. Pokud už aplikaci máš z loňska, nezapomeň ji aktualizovat, aby fungovala správně. Verze pro Android je bohužel dočasně nedostupná, čekáme na schválení správcem platformy. Prozatím můžeš zadávat hesla přes webový prohlížeč. Děkujeme za pochopení.