Zprávy z pátrání
Kdo je kdo? Co je co?

Déčko

Déčko není jen televizní stanice plná fantazie, legrace a dobrodružství, ale hlavně svět, kde žijí tvoji oblíbení hrdinové a dějí se v něm jejich příběhy. Díky tomu, že se Déčko podařilo včas natáhnout Pětibarevným klíčem, nemusíme se už o budoucnost Déčka obávat!

Špunti

Špunti jsou údržbáři Déčka a jeho nejnovější hrdinové. Jejich nesčetné zástupy procházely duhovou zemi křížem krážem ve dne v noci, až své poslání úspěšně dokončily. Za to jim patří náš obrovský dík. Zatímco nám začíná škola, špunti teď míří na zasloužené prázdniny.

Klíčová dírka

Déčko bylo skrz klíčovou dírku v pořádku nataženo a my všichni si můžeme na mnoho let zase oddychnout. Špunti hodlají klíčový otvor prozatím zakrýt plachtou, aby dovnitř na podzim nenapadalo listí a aby tam náhodou někdo nespadl.

Inženýr Vrtulka

Správce klíčové dírky, který celé prázdniny neúnavně řídil pátrání po Pětibarevném klíči a na zásluze mu neubírá ani jisté překvapení, kterým hledání vyvrcholilo. Kdy a jak v minulosti ztratil svoji paměťovou kartu, zůstává nadále záhadou.

Pětibarevný klíč

Jak už asi víte, ukázalo se, že Pětibarevný klíč je sám pan Vrtulka. Pár z vás se ho na to dokonce ještě během hledání ptalo, ale on to bez své paměťové karty vážně nemohl vědět! Pro příště bychom si to měli poznamenat někam na papírek.

Vaši špunti to dokázali!
Probudík