Výherci tabletů, stolních her a duhových kuliček

Tablety získávají:

Kajolinakarolina.stenclova@
stepka.sarkastepka.bubla@
25522evahislerova@
GabinekPmaprovaznik@
JuhelakJana.skrenkova@
janulka0579nikita@
Tomášekduháčekfridrichovaj@
Šárijana.mlejnkova@
Melisska2008helca.honza@
dvojčataKHdvoj@


Stáhněte si abecední seznam výherců všech cen.
Jste-li na seznamu, vyčkejte, kontaktujeme vás e-mailem.

Diplom pro zachránce duhy

Vypátrali jste všechny barevné symboly a zadali je včas
do Černobílova mrazicího boxu?
Vytiskněte si diplom!


Nejprve se musíte přihlásit.Jak jste zachraňovali duhu

Ahoj :Déčko, přejeme všechno nejlepší k narozeninám a gratulujeme k velkému vítězství nad Černobílem. Zároveň děkujeme za skvělou prázdninovou hru.

- juporták

Duha je zachráněna, doufejme, že se nevrátí on nebo někdo z jeho rodiny!

- Shakal_Czech

Černobíle už se nevracej bez tebe nám bude hej!

- bobis

déčko je cool a černobíl je dutej jako stůl :-)

- BALETKA HVĚZDA

zase sme tě porazili duha sme zachránili a ted s tebou prič duhu nezníčíš :)

- superman

Černobíle černobíle drž se od nás dál nebo tě sní ementál.Ementál je žlutý sýr z dírou v bříšku ten by tě sněd za chviličku.Tak ti radím černobíle zůstaň ve světe černobílém.

- vrbovačka

Černobíle básnička pro tebe: Hej ha ha hej černobíle je zas v čudu protože kopal na mičudu a tan byli barvičky vyprskli se Hromady černobíl byl barevný, a my sme zas vyhrály černobíl se tady třese .

- Hayea

Černobíle ty nám chceš vzít všechny barvy modrou jako vodu,zelenou jako trávu, žlutou jako slunce,oranžovou jako pomeranč a červenou jako krev, ale nás je víc jsme odhodláni jít nato naplno a nic a nikdo nás nezastaví.

- Elza88888888

1. část zprávy : Černobíle teď se těš , barvičky nám nevezmeš. Máme konečně naději , až se nám srdce chvějí. Přišla ta chvíle , kdy teď bude ohodnocena naše píle. Hledali jsme kody sice, po celé České Republice.

- holkazdecka

2. část zprávy : Teď už máme raději, tu duhovou naději. Tohle je pro všechny: Tak pojďte smečko, zachraňte naše :Déčko.

- Daysi333

Ještě posíláme básničku: Černobíl, černobíl, Déčko pěkně rozzlobil. My se ale nedáme k záchraně se přidáme. Ať se pěkně koukne, jak mu mrazák bouchne!

- Všivák

Na Černobíla nastražíme past. Nachystáme 5 kýblů. V každém kýblu bude jedna Déčkovská barva. Dáme to do jeho domu nad vchod. Až příjde domů, spadnou na něho ty kýbly. Potom bude barevný jako Duháček nebo ovce. Vendo a Kačko, Černobíla porazíme!

- paprika06

černobíl, černobíl, pěkně se nám vybarvil. Vysál všechny barvičky, zohavil nám ovečky. My barvičky rozmrazíme a Černobíla zamrazíme. Barvičky se vrátí zpět, Černobíl nám bude závidět.

- Luky Kuky

modrá jako nebe, zastrašíme tebe žlutá jako sluníčko, zastrašíme maličko oranžová je meruňka a červená je Karkulka, zelená je tráva, bude z tebe žába! Černobíle otoč se, projdi duhou - NEVRAŤ SE!

- Maxi

vzkaz pro Čenobíla . barvy jsou in, jdou do všech kin . černobílá už retro je,všichni z déčka jdou do boje. za barvičky krásné duhy bojujem a nejsme druhý.

- Ema 11

Černobíle boj se, boj! Čeká tě nelítostný boj. Děti z déčka se nadají, na pomoc už spěchají. Symboly, kódy sbírají, do mrazícího boxu zadají. A až dojde k xeplozi..... DÉČKO SLAVNĚ ZVÍTĚZÍ!!!!

- klobáska:)

Když se to nepodaří, aby vybouchl Černobílův mrazicí box, tak začneme s hledáním příští prázdniny a zkusíme to znovu! Pavlík

- Dvořáčkovi

Pomozte nám déčko volá,porazíme černobíla,s ovečkami duháčkem,černobíla zamáčknem,duháček se raduje,ovečka zas tancuje,Vendo Kačko radujte se,černobíl se strachy třese

- pletená ovečka

Už asi vím, jak porazit Černobíla! Dáme mu dárek, v kterém bude zbývající duha na pružině. Ta na něj vyskočí a jakmile se ho dotkne zbarví ho na duhovo a bude možná hodný.

- Jita2

černobíle, černobíle nedělej nám déčko bílé, ani déčko černé bez barev je déčko nudné nedělej ho sivé my chceme mýt déčko živé

- holkazdecka

Tohle je vzkaz pro všechny nepřátele duhy. Ať jsi černý nebo bílý dětem vůbec nejsi milý Barvy duhy máme rádi a jsme s nimi kamarádi Venda s Káčou poradí jak se duha zachrání

- PerlaKiki

My duhu zachráníme, Černobíla zaženeme. Duha bude zpět, veselit se bude svět Černobíle,nech duhu napokoji nebo tě budeme násilím přinutit aby jsi duhu nechal!

- eva bed

Černobíle střez se chvíle, barva bude brzy z mrazícího boxu tryskem proudit, to se budeš v křeči kroutit, dokud nebudeš celý duhový a my všichni z toho veselí!

- Dráčuláček

Černobíle, černobíle už čekáme dlouhé chvíle na barevný svět. Zvířata strádají, květiny vadnou a déčko čeká až se barvy najdou. A ty se můžeš smíchy zbláznit. My se tě nebojíme !!!!!!! *_*

- terezča

Černobíle boj se boj, že prohraješ tenhle boj. Vrať všechny barvy duze zpátky, jinak ti vyškubeme vlásky. Černobíle tvůj konec se blíží a tvoje svědomí tě už tíží. Máš ještě šanci vše napravit a duhu s námi zachránit :) od Ivanky

- cimbi

černobíle černobíle máme doma papouška a ten si s námi může povídat aji říkal že tu duhu máš vrátit zpět a jestli ji nevrátíš tak mi to z kačkou a z vendou vrátíme zpět tak nezapomen!!!!!!!!!!!!!!!

- dinosaurus

KAČKO a VENDO mám nápad:Když pootevřete dveře od Černobílovy pracovny a na ty dveře dáte kyblík se zbylou duhou, tak na Černobýla se vylije duha, zamotá mu to hlavu a nechá duhu být a naopak nám pomůže.

- veli40

Déčko máme všichni rádi, pomozte nám kamarádi! Na výlet se vydáme a všechny barvy zachráníme Co nejdříve se vypravme a po ČR kódy a symboly najďeme Společně to dokážeme, Černobíla porazíme!!!

- duhacek007

Už asi vím, jak porazit Černobíla! Dáme mu dárek, v kterém bude zbývající duha na pružině. Ta na něj vyskočí a jakmile se ho dotkne zbarví ho na duhovo a bude možná hodný.

- Kubásek17

Červená je jahoda, Barvičky jsou pravidla Žlutá je zas citrůnek, Modrý zase župánek!!! Barvičky jsou potřeba to ví každý popleta.

- Klaricka

žluta jako sluníčko, zelená jako travička, modrá jako nebe, oranžová jako pomeranč, červená jako krev, at trochu zaprší slunce se rozzáří duha bude nejkrásnější.

- karamelka

žluta jako sluníčko, zelená jako travička, modrá jako nebe, oranžová jako pomeranč, červená jako krev, at trochu zaprší slunce se rozzáří duha bude nejkrásnější.

- karamelka

černobíle mi tě porazíme a víš proč protože miluju duhu a jako ostatní i déčko tak že já a kamarádky máme plán všechno co uvidíme černobílé tak to duhově nabarvíme černobíle jen se těš s kamarády z celého světa tě krásně odbarvíme.

- Perla perlová

Chci aby jsi přišel k rozumu Černobíle a kamarádil s Duháčkem, protože svět potřebuje všechny barvy! A to i černou a bílou, ale i všechny ostatní.

- Třeštidlo

žlutá značí slunce, červená ta je račí, modrá značí vodu, zelená přírodu a oranžová jako pomeranč. CHACHÁ ČERNOBÍLE NEMŮŽEŠ NÁM NIC VZÍT, BLE BLE BLE :o)

- Klaricka

Vyrobte spoustu pastí, potom je dejte do rohů po celém :Déčku a jak to tam bude chtít vysát a chytne se do pasti. A potom bude stačit jen přeprogramovat.

- Klaricka

Černobíle, tvůj mrazící box bys měl přejmenovat na tepelný box.Kostka ledu by se tam rospustila během sekundy!A až exploduje všechny barvy se na tebe vylejou a budeš hned hezčí. Eliška

- Fjordýnka

Proč tam píšete jak se zbavit Černobíla,když už na začátku napsali že jsi to Černobílpravidelně čte?Tak na to bude akorát připravený.Spíš sbírejte symboli.Hurá dotoho!

- trofejka

Box už hřeje, box se vaří, už se taví... Děti sbíraj vstupní kódy, všechny nás to baví! Dej si pozor Černobíle, končí tvoje dlouhá chvíle...

- aab

Červená je jahoda, Barvičky jsou pravidla Žlutá je zas citrůnek, Modrý zase župánek!!! Barvičky jsou potřeba to ví každé škvrně!!!!

- Lil01

Černobíle, Černobíle, vrať zas barvy zpět. My nechcem být černobýlí, chcem barevný svět! Proč je všechno černobílé, proč to děláš Černobíle barvy mají všichni rádi a s barevným Déčkem jsou kamarádi.

- křeček141

Červená je jahoda, Barvičky jsou pravidla Žlutá je zas citrůnek, Modrý zase župánek!!! Barvičky jsou potřeba to ví každé škvrně!!!!

- Lil01

Černobíle ty nám nemůžeš zničit DUHU !!! DUHA není nic jiného než hra světel !!! Takže dělej co chceš nám ji nevezmeš !!! Jestli by někdo chtěl kousek duhy ukrást nepovedlo by se mu to, protože to je jako vzduch, nemůžeš ji chytit do dlaní !!!

- Klaricka

Černobíla se nebojíme, duhu společně zachráníme. Všechny kódy nasbíráme do počítače je zadáme. Barvy duhy ožijí než z polí zmizí obilí. Déčko bude z obrazovky žářit jako dříve už se těším jak uvidím všechny barvy živé. :-) Sofinka Grusová.

- čubinka

Duháčci se smutnějí že překrásné barvy nemají. Křidélka se jim odbarvují. Ale my to tak nenecháme překrásné barvičky zachráníme! Duháčky rozveselíme=) Snad se líbí:-)

- Vladěnka

Mam napád jak aby déčko nebylo černobíle: nejdřívě udělejte aby na déčku pršelo pak za několik minut dejte sluníčka a je duha :)

- Prague

Černobíl nám krade duhu . Ale my se nedame . Naší duhu neprodame. I kdyby nám Černobíl ukradl tamtama . My tu duhu zachráníme ovšem také tamtama . Bez tamtama na déčku nedalo by se žít . My tu duhu zachráníme , déčko bude jako dřív.

- katikh

černobíle černobýle tyj jsi jako kůzle hnilé duhunedostaneš to si piš tebe zkolý i málá myš

- lenka111

Kačko a Vendo taky můžete černobílovi dát duhovou nafukovací žvíkačku a zabalit ji do černobílého obalu a říct mu že je to nafukovací černobílá žvíkačka akorát pro něj ať ji nafoukne jak nejvíc bude moct a potom mu u pusi praskne a bude celý duhový.

- margo145

Černobíle, nech nám barvy! Mojí ségru Déčko baví, bez barev to není ono, ať se barvy neroztají, do září to stihneme.

- veve jako sušenka bebe

Malinká básnička: Žlutá slunce značí, červená ta je račí. Modrá je voda, zelená je příroda. Z téhle básničky vyplývá že všechny barvy jsou potřeba! (Na ornžovou mě nic nenapadlo)

- Vladěnka

Jám mám nápad pujčim vám své vodové brvičky a potom černobíla na sluníčku pomalujte když bude pořád na sluníčku rychleji barvi zaschnou.To bude legrace jak se bude tvářit.Ale pozor musíte být potichu.

- anetka2

Černobílá je sice hezká, ale černobíl ne! Černobíle obleč si Modrý svetr, červené ponožky a nahoď úsměv! My duhu zachráníme, ať se ti to líbí nebo ne! Nemám pravdu?

- Dany13

černobíle, dávej si na mě pozor, protože já jsem tě už namalovala barevně! A máme to vytavené na okně. My jsme tě černobíle našli na třech výletech a ještě jednou si na mě dávej velký pozor, protože my tě sledujeme!

- eliška

Tamtamačky tamtamáci, všichni máme velkou práci,Černobíla poraziti. Barvičky se vrátí zpět,bude zas duhový svět!

- Huberti

No tak všichni!!Musíme Černobíla porazit!Zajeďme si na ta krásná místa a pozbírejme kódy.My jsme silnější než Černobíl,my ho porazíme!!! Věřím že se Déčku zase vrátí DUHA.Verča

- verina100

Černobíle jsi moc staromódní. Černá a bílá byla moderní asi před 50ti lety. Teď jsou módní duhové barvy . Buď staromódní stařec kterému se každý bude smát anebo budeš chodit v barevném oblečení a vrátíš nám duhové barvy. Takže si vyber.

- Klaricka

At pozvou cernobila do cernobile nemocnice na ockovani a pichne se mu duhova injekce a at pichnou tu duhovou injekci i cernemu kostkovemu vozitku a z toho cernobila bude tect duha a tak zachrani duhu

- Jita2

Milá Kačko a Vendo! Už vím, co Černobílovi provést.. až si bude prát prádlo, tak mu nepozorovaně k bílému přihoďte červenou ponožku... to bude koukat, až bude prádlo vyndávat z pračky! Sašenka z Kladna

- Saša01

ahoj černobíle mi tě porazíme a víš jak? vezmu babiččin lak na nehty a nalakuju tě.déčko musíme zachránit Venda a Kačka to taky tak nenechají.musíme bojovat už mám vstupní kód do hry.

- Naty s 7

Černobíle, na naší barevné Zeměkouli nemáš co pohledávat, takže tě vystřelíme duhovým prakem na odvrácenou stranu Měsíce, tam se ti bude líbit je tam totiž černočerná tma!

- adapro

Když utopíš modrou tak mi jí vytáhneme z vody.Když necháš krvácet červenou tak mi ji zachráníme.Když posekáš zelenou tak mi ji zase vysadíme.Když zhasneš žlutou tak mi jí zase rožneme.Když vyždímáš oranžovou tak mi jí zase nafoukneme.Nemáš šanci!

- sunber

Tmavá, světlá, černá, bílá, oslavují Černobíla. Všechny barvy duhové, zachráníme, ne, že ne! Mrazící box vybuchne, Déčko zase oživne. Duháčci se radují a s ovcemi tancují!

- Máša

Černobíle, Černobíle, nemazej nám Déčko milé. Chceme mít svět barevný, zachraňujem také my.

- oš

At pozvou cernobila do cernobile nemocnice na ockovani a pichne se mu duhova injekce a at pichnou tu duhovou injekci i cernemu kostkovemu vozitku a z toho cernobila bude tect duha a tak zachrani duhu

- g

černobíle barevná básnička slunce září a d隍 nás chladí duha nás ke hrám svádí červená žlutá zelená oranžova a taky modrá duha duha dneska máme krásný den duha duha slunce září a d隍 nás chladí.haha

- Naty s 7

ahoj Vendo a Kačko moc ráda sleduji váš pořad TAMTAM a při jeho sledování mě napadlo že byjsme mohli Černobíla postříkat barevnými spreji pomalovat vodovkami, temperami a pastelkami.ahoj guli2004

- guli2004

Ahoj , i když jsem výlet nestihla držím vám palce.( VŠEM!) Také jsem dostala nápad. Zavřete černobíla do sklenice nalijte na něj duhovou vodu , zatřepte , vodu vylejte a černobíla nechte vyschnout. Pak bude barevný.

- Natka

Navrhuji na Černobíla vylít beton a když ten beton stuhne tak Černobíl bude vypadat jako socha a Venda s Kačkou Brnkačkou ho vystavý v muzeu

- coklik

černobíle běž si vysát třeba ČT24.

- adamplayer53

Modrá se nedá utopit přece nedýchá Červená když krvácí zkapalňuje se ale furt je to červená Zelená když jí poseká tak je jí víc sice menší ale je to Zelená furt vyždímá oranžovou je taky zkapalněná. Jenom žlutá se moc zachránit nedá

- vojtachalupas

Najděte panu Černobílovi ženu. Třeba dá pokoj. Sára

- oggi

Vzkaz pro Černobíla: Černobíle Černobíle,často míváš dlouhé chvíle?zato my ale nemůžeme zády k tobě se obracíme proto že nám bereš barvy.Proto si to rozmysli a zažen své zlé úmysly. Vzkaz pro Vendu a KAČKU: :Déčko mám moc ráda a věřím že vyhrajeme.

- Duhovka

Krásná místa navštívíme, Černobíla porazíme! Rozsvítíme černou a roztopíme bílou, zachráníme naši duhu společnou sílou! Tak zdar a hodně sluníčka! Déčko zdraví Tánička :-)

- tana235

Co takhle nakreslit Černobílovi i Černobílku? Zamiloval by se a nechal by barvy na pokoji :-)

- Demi

Černobíle, já Tě srdečně prosím, vrať nám duhu. Jsem si jistá, že si duhu oblíbíš, až ji lépe poznáš. Udobři se s Duháčkem. Jsem přesvědčena, že spolu budete dobře vycházet! Ahoj Monča :-)

- Monča Tonča

Cernobil je nej! Vsichni nefandi duhovým barvám. ADAM,ALEX,SAM A KLARA

- EINSTEIN

Ahojte! :D i my starší a dospělí se zapojujeme aby jsme vám spolu s dětmi pomohli vrátit barvy do pořádku! Už jsme za polovinou teploty, to zvládneme! :D

- Jituuš

KAČKO! VENDO! PÍCHNĚTE ČERNÉMU LÉTAJÍCÍMU ČTVERCI TROCHU ZBYLÉ DUHY A POTOM BUDE ROZNÁŠET DHUHU PO CELÉM DÉČKU A BUDE SÁM BAREVNÝ.DEJTE JÍ I ČERNOBÍLOVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AHOJ NA BAREVNÉM DÉČKU. DRŽÍM VÁM PALCE!!!

- bambuso

černobíle nech barvu napokoji déčko je nejlepší pořad na celým světě a déčko je pro děti jinak bez barv to nebude ono nech tu barvu být a to mluvíme všechny děti na planetě zemi :D :D :D :D :D :D

- terulle

Nazdar Černobíle,za pár dní budeš brečet duhové kuličky,protože jsme silnější než ty,ty jen prďolo

- majetin

černobile ty jsi hrozný déčko je důležité pro děti a mladeš. My chceme všechnu duhu

- morcatko00

Milé déčko, mám nápad !všechny děti co koukají na Déčko namalují duhu a pošlou to na Černobílovu adresu on otevře hromadnou poštu a krásné obrázky se rozprostřou všude a Černobíl se bude nás bude bát a dá nám naše barvy :-)

- mili

Ahoj černobíle, seš bez šance jsme tři co chodíme v barevném. Se zbíráním mi pomáhá celá rodina a baví nás to.Tak se těš.

- emik03

ahoj Černobíle!! Pokut chceš do černobílého světa tak běš na čt art ten už je černodílý!!!!!!!!!!!

- tereziek

Nazdar Kačko a Vendo jé mě něco napadlo :)...... VŽDYCKY KDYŽ ČERNOBÍL SE SVOJÍ KOUZELNOU KOSTKOU VYMAŽE PÁR BAREV NA DÉČKU TAK SE SEJDOU VŠECHNY DĚTI A TA MÍSTA BEZ BARVY NABARVÍ!!!!! ale psssst je to přísně tajné Černobíl to nesmí vědět :)

- Joly Bubles

No tak děcka! Neseďte jen tak doma běžte na výlety ať zachráníme duhu. Já a moje kamarádka(já-Ka, ona-Ve) jsme se do soutěže taky přihlásili a to jsme teenagerky. Tímto chceme vybídnout i ty starší aby se podíleli na záchraně DUHY!

- KaVe

Černobíl chce zníčit všechny barvy ,ale když vše bude černobílé tak může zmizet i on vždyť je taky černobílý!! PS: stejnak mu to nevíde !!

- petrolinka

ahoj černobíle já vím že máš rád šedou černou a bílou ale my ne tak si myslím že se mužeš vzdát protože nás dětí je hodně a ty jsi jenom jeden .... tak si myslím že se hodně dětí zapojí a že duhu vrátíme déčku NATKA00

- natka00

Byla to moc pěkná hra. Bavila nás všechny i mamku a taťku. Při hledání schránek jsme si užili spoustu srandy a podívali jsme se na moc pěkná místa. Dokonce jsme jeli i lodí :-)

- Anýz

Já myslím, že by stačilo kdyby jsme mu obarvili jenom srdce.....a kdyby to nezabralo tak až potom bysme jeho nabarvili:D

- dekaf

ahoj všichni! Černobíl je zlý a musíme ho porazit jinak už nebudou Duháčci duháčkama a déčko nebude déčkem protože déčko má zářit barvami! společně to všichni dokážeme ten box přehřát!

- lucka

Píšu sem znova, ale co =D. Zebry jsou moc hezká zvířata a já je mám osobně ráda, ale k Déčku by se nehodily. Déčko je dětský program plný barev. A jinak, Černobíla se nebojte, pár barev už smazal, ale jen kapičku takže: výletům zdar!

- Jájoš

Ahoj Černobílé ty nás nepřemužeš poprosila sem mámu at ted nechodí v černobíle,ať chodí jen v duhové i j to dodržuji i laky na nehta sem si pořídila do duhova.I na autě máme duhovou značku.

- vesnicanka

Nazdar Vendo a Kačko.Nebojte se.Mi s dětma a s duháčkama určitě :D zachráníme.Ty jeden černobíle.Okamžitě nech naši duhu na pokoji jinak tě přehřejeme vztekem tak že vybouchneš jak ten mrazící box na duhu.Protože se můžeš fakt těšit.Lenička10 z :D.

- Lenička10

Ty zlí černobíle zavřeme tě do barevného vězení.Tam se zblázníš a naše déčko necháš na pokoji.Až tě pustí z vězení půjdeš se vyspat a spívat si ty své černé oči. usneš a my tě nabarvíme na barevno.

- anini

Černobíle mám protebe dukové jméno DUHOMÍL:DD

- daninko

Černobílovi každý večer napustím vanu plnou lentilek a myslím,že za pár dní bude zářit barvami.Líbit se mu to asi nebude!:o))

- ichigo

kačko,véno nabídněte černobílovi lentilky nebo skitlsky a ovoce:borůvku modrá,jablko zelená,banán žlutá,pomeranč oranžová a jahodu červená.kdyby tohle nepomohlo a černo- bíl by se nezbarvil vikedněte na nějduhová vajíčka ze hry chytání vajec.

- venďa

Černobíle čti: Žlutá, Červená, Zelená, Modrá, Fialová, Růžová, Oranžová, Hnědá... Říká ti to něo? Nám všem, co se díváme na DÉČKO ano a záleží nám na našich barvách! Nebojíme se tě! My máme spousty barev, ale ty máš jen Černou a Bílou! Porazíme tě!

- Ozzie

Černobílá už v módě není! Duha je nám k potěšení!
A na konci každé duhy, duháček je každý druhý,
hlídá nám tam pokládek, plný hezkých pohádek!
Ten na tebe vypustíme, vesele se pobavíme :-)
Budeš mít rád barvičky, pěstovat nám kytičky :-)

- iopú

Ach ten černobíl,on se prostě nepoučí.Vidí že mu NIKDO nefandí a že černobílé Déčko prostě nemůže být černobílé!Tak ted poslouchej ty černobílá pápěrko jesti nenecháš NAšE DéčKO NAPOKOJI tak si zjistím kde bydlíš a pak uvidíš ten mazec.

- Pubertačka

Černobíle, dej si na mě bacha!!! Už jsem si na tebe koupila super pastelky!!! :-) hihi...

- Monika69

pro déčko. písnička. duháčku můj miloučký musíš najít barvičky. my ti v tom pomůžeme duhu že pak najdeme. černobíl se zatím třese duho ! duho ! zachráníme tě !

- spiderman

Milá Kačko milí vendo co takle zavřít černobíla zavří do sklenice s duvou vodou a zahrabat ho na vždi do země.

- jabrej

Černobíle, už máme 3 barvy zachráněný a do konce prázdnin dáme i poslední dvě a pak ti sejf otevřeme a duhu vycucneme. Bohužel jsi tentokrát narazil na silného protivníka jako jsem já ! Hahahahaha !

- Fanýsek z Mezáku

ahoj déčko! v noci černobíla oblečte do barevich trik a kalhot. nasadte mu černobílé bríle. potom děte k mrazícímu boxu. bude vás vidět černobíle a bude si mislet že sme se kněmu přidali a aš se otočí vipněte box a dejte mu facku

- simonka,cibulka

Ach černobíl! Ti jeden nedovoluj si to! Som zo slovenska a dokonca som za déčku. Pozri černobíle: Všetci majú radi farby no tak ako sa cítiš? Ja viem ! TRAPNE! Tak si rozmisly čo robýš!

- timko

my černobíla porazíme protože dobrota vítězí nad zlem :)

- joha

Déčko je v nebezpečí,to my,děti,ale nedovolíme!Černobíla společně porazíme!Pokud to Draci,Muf,Tý jo,ovečky,ani nástroje nemůžou zvládnout,tak my ano!Černobílův box vybuchne,a :Déčko bude v bezpečí!

- Duháček z duhy

Když Černobíl ůtočí,tak se pěkně zatočí,:Déčku barvy z duhy dal do boxu,ten brzy vybuchne z jeho symbolů!Duháčky za zebry nevymění,tomu zabráníme my,děti.Zebry místo Duháčků sem nedá,to se přece nemůže stát!

- Duháček z duhy

Nemilý Černobíle, jen jsem Ti chtěla říct radu do tvého černobílého života: Život není o tom, že ničíš nám dětem duhu. Stejně je to na nic. Žádné dítě tě už nemá rádo. Měj tady rád děti a ony budou mít rády tebe- Život je o tom že se máme rádi.

- Lorinka

Tak přestaneš krást tu duhu nebo ne ? Jestli ne, tak na tebe pošlu psa mojí tety! Je to totiž jorkšírský salašnický!!! Potom nebude čistý řez Kačkou ale tebou!!!!!!! A potom... Básnička: Potom půjdeš k zubaři ty černobílý žabaři!!!!!!!!!!

- dupina

Černobíle ty chceš odbarvit Déčko na jeho narozeniny. To je nezdvořilost. Měl bys mu dát nějaký pěkný dárek a ty mýsto toho nám kradež barvičky ale my děti déčko zachráníme.

- tulen2002

Jak jsem se zmínila,měli by jste svolat VŠECHNY pohádkové postavy včetně vládců ohně.VŠECHNY.I Bob a Bobek by se šikli,když mají ten létající klobouk (na svázání mrazícího boxu).

- Rikkokom

UŽ PÁR DNÍ SLEDUJI REKLAMY NA POHÁDKU KAMARÁDI A NECHCE SE MI VĚŘIT ŽE BY SE VÁLEČEK SPŘÁHL S ČERNOBÍLEM .TOHLE BY URČITĚ NEUDĚLAL.

- micanice

černobíle proč nám chceš ukrázt barvy prosím nech je být.

- duhýsek

Zachraňovat duhu nás moc bavilo, je to super nápad:-) A ty Černobíle nemůžeš nikdy vyhrát, protože duha jsou děti a dětí je naštěstí hodne.

- Adnel

Vendo ,Kačko do jedné reklamy na čt :D se ještě černobíl nedostal nastražte na něj duhovou past

- kobzováci

Kačko,musíte se vloupat do Černobílovi laboratoře a ve spánku mu stříknout injekci naplňenou duhou a potom bude barevný!!! Ale hlavně musíte být opatrní!!!To zvládnete!!!Já vám věřím!!!!!!

- vimbledon

milí černobíle co si vůbec o sobě myslíš? sebereš nám duhu a konec? víš co? nejraději bych ti ten mrazící box dala do horké vody a pak by duha prskala kolem všude a měli by jsme duhu zpět rozmysli si co vůbec delas

- hrdinkaduhy

radim duze: modra utop cernobila, cervena ovaz si rany, zelena posekej cernobila, zluta rozni cernobila, oranzova nechej cernobila zmizet. DO BOJE Z CERNOBILEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- haflingerka

Ahojky,vyřiďte prosím Černobílovi tohle: Nevím,co si od toho slibuješ,protože když bude déčko černobílé,tak se na něj nikdo nebude dívat!Takže zkrachuješ!!!!:) Há!!!Máš to!! Samozřejmě,že se na vás budeme dívat,ale prosím,řekněte mu to! Prosím,prosím. A pozdravujte celé déčko,úúúúúúplně všechny!;)

- Vaše Anna (RANIS)

Černobíle když jsem viděl tvoje pirátské vysílání a tam si říkal že chceš zníčit duhu tak jsem si řekl to bude nějaká soutěž v kreslení třeba dokreslit duhu ale nikdy jsem si nemyslel že se na déčku usadíš jo a už nám chybí jenom jedna zastávka čau všichni kdo hledají a čau tim na déčku ale jenom tim kdo je na straně dobra

- robíjdku

Černobíle, jestli se dotkneš pírka jednoho Duháčka nebo vlny jedné ovečky, tak vezmu všechny barvy které mám (pozor!! mám jich hodně moc!) a přemaluju ti tu tvou černou bradku a obličej na barevný!!!!

- hamutaro

Můžeme Černobílovi napsat hodně dopisů, aby se čtením tak unavil, že by pořád spal a nedával pozor na mrazící box.

- pouík

můžete se zeptat důháčků jestli by se nemohli zastavit u černobíla a říct ve stanici jestli by nebil nějaký dobrovolník který by se JAKO vydával za to že chce pomáhat černobílovi a až by se dostal k mrazicímu boxu skusil by ho vypnout

- marty007

Černobíl stratil knír nemá rád barvy duhy, my děti máme na něj dluhy. ale Venda s Kačkou ty se na něj naštvou. Černobíle, my vyhrajem a na hambu tě pošlem. Děti my to vyhrajem.

- petr misk

Ahoj Černobíle, myslím, že tě brzy obarvíme! Soutěž a hledání symbolů je super, pro zelenomodrý symboly jsme sice jeli až 250 km od domova, ale ty ostatní jsme měli blízko :-)

- Bernard

Ahoj déčko,s mojí sestřenicí to nejde vydržet.Ale kdiž jsme se domluvili že o prázninách,budeme hledat kousky 4ernobílova deníku jsme hned št'astné.Moc díky.

- Adinka2004

Ahoj Déčko. Nemějte strach. Děti pomůžou zachránit duhu. Co by to bylo za duhu bez barev. Černobýl nemá šanci. PS Černobýle dávej si pozor na všechny děti všichni děti mají rádi duhu. To znamená že všichni zachrání tu naši duhu. Ahoj déčko.

- vkabatkova

s mamkou a tatkou hledame bavi nas to a to mam 8 let a taky hledame geo kesing černobile mi te k tomu donutime abis nam dal všechny barvy hura! miluju vilety a taky mame psa jmenem megy je taky sportovec jako ja a tatka tak ahoj ste super!!

- kačkakova

černobíle sice se nemůžu vydat na výpravu protože jsem po operaci ruky ale fandím všem ostatním ať tě zastaví a vrátí se barvy do déčka

- zdenka10

Ahoj kamarádi, jsem Mirek Mroščák. Navrhuji namíchat duhu do vody Černobílova bojleru a do šampónu, protože mě Černobíl hrozně štve a chci, aby se už přestal na Déčku ukazovat v té divné kostce. Snad ho ta duhová koupel vyžene z Déčka. Pak by nebyl mrazící box hlídaný a my bychom mohli mrazící box přehřát bez obav, že by nás Černobíl u toho viděl. Kdyby se to přece jen nepovedlo, pracujeme taky na získávání kódu podle původního plánu. Tak ahoj všem zachráncům!

- rychlý krok

Vzkaz od mé malé pětileté sestřičky Elenky: už nechci, aby se Černobíl tak strašidelně na Déčku smál, tak snad společně vyhrajeme. Máme doma Déčko všichni moc rádi a České televizi za něj děkujeme. K tomu se připojuje i maminka Jana

- rychlý krok

Ahojky, víme, jak vyzrát na Černobíla. Necháme ho zmoknout, dáme ho na sluníčko poblíž rybníka (teplota na slunci nesmí být více jak 42 °C) a necháme ho zlomit paprsky, které vytvářejí duhu. Tím bude Černobíl poučen, že nesmí škodit barvám, poněvadž na něj vždy vyzrajou:)))

- Alenka

Pane Černobíle. Pochopte,že černobílý svět by byl smutný,ale jestli vám můžeme poradit,tak běžte na mars. Tam můžete krást barvi jak chcete. Vědci stále bádají,jestli tam je nějaký život,takže kdybyjste to zistil, byl by ste dokonce užitečný. p.s. Pozdravujte od nás mimozemšt´any.

- Lukas a Lucka Zemanovi

černobile hoci som zo slovenska ale upozorňujem ťa že teplota z mraziacieho boxu stupa tak nechaj radšej duhove farby na pokoji a velmi rada sa pozeram na česke programy najme na dečko

- hojzinko

Vzkaz pro černobíla: Ahoj černobíle vím že máš rád jen černou a bílou byrvu, ale my máme rádi jen barevné byrvy. Samozdřejmě že bez černé a bílé by to taky nebylo vono. Vzkaz pro všechny kromě černobíla: může se porazit taky tak, že by jsme my děti vyrobili pro černobíla černobílí svět, ve kterém by žil a nás by nechal být.

- zachránkyně déčka

Ahoj, dejte Černobílovi k snídani tajně koblihu plněnou duhovou náplní. Tomu přece neodolá. Zdraví Ondra a Domík

- ondrousek

Ahoj Černobíle,nech Ty barvy na pokoji.My Tě porazíme.Myslíš si že né ale to se mýlíš!Do 31.8 i po 31.8. zůstane všechno tak jako teď!Je ti to jasné?A uvidíš že za chvilku se budeš jmenovat Duháček :) A s tím počítej!S pozdravem

- Áďa a Alex

Černobíle:Utopím černobíla,nechám krvacet černobíla,posekám černobíla,zhasnu černobíla a vyždímám černobíla,už žádný zpátečnický ČERNOBÍL!!!!!!!ČT :D přece se nevzdáme odejdeme od počítačů,od prací a jdeme hledat symboly!!!

- alca11

Kačko, být tebou tak si dávám bacha, protože na jednom z listů černobílova deníku je zakreslen čistý řez TEBOU, Kačko! A vy, děti! Hledejte a pátrejte po barevných schránkách a pomožte Vendovi, Kačce, ptáčkům duháčkům a celému Déčku ZACHRÁNIT DUHU před zničením! Já se o to taky pokouším... :)

- aja060

Kamarádi,všichni budeme dobrý tým a můžeme přemoci Černobíla. Doufám,že když spojíme síly, tak ho přemůžem a vrátíme barvy Déčku

- matesslezoň

Ahoj :Déčko moc se mi líbí soutěž ZACHRAŇTE DUHU. Je zajímavý cestovat po České republice a hledat kódy a tím vlastně zachraňovat duhu.Doufám,že zachráníme duhu. Amélka Štěpánková

- Marina Fialková

Ahoj Vendo a Kačko.Posíláme Vám nápad jak chytit Černobíla do pasti.Musíme nachystat lano,síť,šunku od osti a špekáček.Do sítě natáhneme lano a síť roztáhnem a do ní nastražíme šunku a špekáček.Tvoji Sárinka a Matýsek Mrkusovi.

- matasari

Zachráním modrou, zastavím červenou, nechám růst zelenou, rozsvítím žlutou, smíchám oranžovou..... ČERNOBÍLE TY SE TĚŠ!!!!!!

- Evelínka z Týnka

Černá, bílá, to jsou barvy čerobíla! Oranžová, žlutá, radost dětem dělá! Modrá, zelená, nám pomohla porazit Černobíla :-) .

- anežno + tibino

Pár nápadů jak Černobíla naštvat: -Duháci budou mít na starosti misi Atentán -musíme Černobíla deprimovat takže bych mu zasílala třeba duhové koláčky -nebo mu zkazit narozeniny což znamená duhové konfety spoustu štěstí to ho zničí ZA :Déééééééčkó

- Azteka-the-dragon

Myslím že ten Černobíl není moc inteligentní když na web chodí na černo a hned nazačátku to oznamuje.

- s.berenika

Vážený pane Černobíle, těšíme se na ty chvíle, kdy tuhle bitvu prohrajete a se svým strojem odejdete.

- vachynator2

Ahoj Vendo a Kačko, nedokážu si bez Vás představit den, abych na Vás nemyslela, jak zachránit Vás a celé naše Déčko.

- Terezka Střechová

Déčko je COOL a černobíl je hloupý jako stůl.My jsme Déčka kamarádi a barvičky máme rádi, přidejte se k nám a společně barvičky dáme nám. černobíla porazíme,chytře nad ním zvítězíme. Děkuji všem těm kteří Déčku pomohli i ti kteří se oto ještě snaží.

- Pubertačka

Ahoj cernobile ty se chces znicit? sou totiz uz dva spusobi: 1.znicis barvi ale nepomen ze i bila je barva jako zluta a to plati i o cerne. 2.deti prehreji box a on vybouchne a znicite. Nebude lepsi se dat na stranu dobra?????

- duhacek

Hele Černobíle ze školy je nás 52 a všichni spolupracujeme tak si na nás netroufej a vratˇ nám naše barvičky!Kristýnka

- naninka

Černobíle přestan prosím ničit duhu. Vým že když poznaš radost z duhy tak si jí taky oblíbíš. Každý si dokáže oblíbyt duhu vždyt jen tak se da žít . Já se koukam na Déčko pořad ale když ho uděláš černobíle tak se na nej už nikdy koukat nebudu ..

- Lucka

Cau Cernobile ja sice tedka bydlim v Australii ale nemisli si ze te nevidim. Tak prestan krast decku barvy.

- mafle

Ahoj Kačko Brnkačko a Vendo, máme plán na Černobýla. Nalít mu do boty duhu a on až by si ty boty nazul , tak by zjistil , že tam má duhu. On by skákal a protrhly by se mu boty a duha by vytekla do světa.

- myškaveruška

Ahoj Vendo a Kačko, Černobíl nesmí vyhrát, příjdeme vám pomoci bojovat. Na Černobíla použijeme ohňostroj a zavřeme ho do barevné klece, která ho přemění v Barovňouňa.

- Arčík – Tomík Roček (5 let)

Dobrý den momový Černobíle. Černibíle měl by jsis koupit vysavač, protože jsi špindíra a nechíváš na zemi moc drobků. A taky si myslím, že by jsi měl nechat Déčko na pokoji. Jinak to s tebou špatně dopadne. Černobíle jestli jsi tak moc chytrý, tak jsi kup za svoje černobílé peníze auto. Černobíle jsi kokový a nedobrý.

- Vojta Lidák

Černobíle, už ti začíná být horko? Máš se na co těšit, mrazící box ti odtává rychle jako sníh. Začni se učit názvy barev, brzy už to budeš potřebovat.

- Bombarďák

Ahoj Vendi a Káčo mám nápad jak pokazit černobílovy plány.Musíme zničit tu krabici pomocí básničky od dětí.Děkuji

- Nikol

ČERNOBÍLE,nech barvy Déčka na pokoji nebo tě zavřeme do sprchy a pustíme na tebe DUHOVOU vodu,a už nebudeš Černobíl ale BAREVŇÁK.

- Svetra

Černobíle nech déčko na pokoji!Vypočítal jsem že 31.8. ráno by měla být teplota mrazícího boxu na 98,4 stupních a to je pokud vím dobře velmi špatně.

- Sajmon

Ahoj Vendo a Kačko! Nesnáším Černobíla koukám na stránky Černobílova deníku a už mám jeden list z pokladny na zámku v Plasech. A jak se Černobíl oběvyl už jsem panikařila. Kdybych mohla navštívit Černobíla tak bych mu zarecitovala tuhle básničku: Černobíle nech už duhu, nebo si mám vzíti tuhu? Vzít si tuhu od pastelky, nabarvím obrázek telky.

- Anita Lešuková 9 let

Vendo a Kačko,vím že jsem psala že by jsme Černobíla osprchovali duhovou vodou.Ale teď mě napadlo co když je Černobílovi líto že není barevný a proto je zlí. A chce zničit barvy aby nebyl černobílí jenom on.

- Svetra

Déčko je černobílé, to jsou ale hrozné chvíle, poplach, zapnout poplach, ať se tu víří prach. Zachráníme spolu Déčko, to Vám říkám Vendo, Kačko. Černobíl je černobílý, kdyby byl barevný, tak by třeba chtěl Déčko barevné. Dejte mu sníst míč a zezelená, najděte mu ženu a zčervená, vezměte mu vodu, bude mít žloutenku, zežloutne, k jeho vchodovím dveřím do domu dejde kámen, spadne a bude mít boule, zmodrá. Za zkoušku nic nedáte. Na co ještě čekáte? To říká David, šupky ho spravit.

- David Roušar

Řekněte Černobílovi že černá je smutná barva nosí se jen když má někdo smutnou náladu.Řekněte mu že když bude celý svět na déčku černo bílí bude mít každý na déčku smůlu a hlavně Černobíl protože on tu černobílou na déčku zavinil.

- Nikča K.

Mám dva symboly, ještě mi chybí dva, ale brzo vše zadám do mrazícího boxu! :) Navrhuju nakreslit druhý mrazící box, aby byl Černobíl zmatený, že tam má jeden navíc.

- monysekha

Černobíle,já na tebe udělám past s velkou rozteklou duhovou kostkou,zakopneš o provaz a spadne na tebe ta kostka a budeš taky barevnej!!!!A jak teď na Déčku mizí duha,tak zmizneš i ty!ČAU

- viky

Já duhu nepomáhám najít ale chci aby se barvi zase vrátily:-). Tak mě napadlo že bysme mohly černobílá pořádně vykoupat v duhové vodě a třeba by slíbil že už duhu krást nebude a mrazící box by otevřel.nebo by sme mu zařídili krásnou dovolenou u moře s masážemi a velkou péčí a zato by nám vrátil duhu. Tak doufám že sem vám aspoň trochu pomohla:-) Alanad (Anička)

- alanad

Ahoj Vendo a Kačko.Mě napadlo že by Duháčci mohli Černobíla potají strčit do mrazícího boxu a mezi tím by sme zachránili barvi s pozdravem Jolanka

- kocka cici

dávej si pozor černobýle protože teplota v boxu je čím dál víc teplejší a navic déčko žádní šach mat nedostane protože jsme lepší v šachách než ty a mám nápad aby černobýl byl barevný jako duha kdyš se černobíl pujde vikúpat tak třeba tu černobílotu ze sebe smije

- police

Vendo a Kačko mohli biste namalovat barevné obrázky potom udělat černo bílou obálku, aby si myslel že v tím je něco černo bílího ale nebude protože tam budou barevné obrázky, potom se naštve a zmizí z Déčka.

- gabinka2004

Co takle zajít za Phineasem a Ferbem a požádat je aby udělali stroj na mazání myšlenek a vymazat mu je třeba by na to zapomněl!A konečně by jsme mu daly co proto!

- bety-na-decku

Pane Černobíle, doporučuji Vám, vzdejte to! Stejně vás děti přemůžou, nemá cenu se takhle štvát. Nemáte šanci, dětem na duze záleží!

- Zaira

Zavřete ho do vězení kde jsou všude potůčky jezírka s duhou budou ho obklopovat samé duhy a kdyby se chtěl něčeho najíst tak by tam jedl jenom z duhovích talířů a jedl by tam jenom duhové jídlo podávané špetkou lásky a jedním slovem by se ten svět jmenoval duhová dimenze pro černobíla kde ty barvy nedokáže vůbec poničit.

- natalka

natrhejte co nejvíce kitiček nalouce a ozdobte dečko at není dečko tak smutne

- televize

Černobíle,Černobíle! Jistě je ti dlouhá chvíle,proto chceš vše odbarvit,všechnu duhu utopit.Místo, abys hrál si s námi,tak vymýšlíš lumpačiny. Jenže boj se Černobíle! Teď už přišla naše chvíle. My děti tě odstraníme a tím duhu zachránímee!!! Posíláme Černobílovi veršovaný vzkaz,to aby věděl,že se ho nebojíme.:)))Deniska a kamarádi.

- ruprechtice

Můžeme mu třeba vybarvit pokoj na duhovo aby se potom bál tam jít a nemohl se vyspat. Když bude unavený nebude mít čas na kradení duhy a my budeme mít času naopak víc :D. Nebo na něj pošleme hejno duháčků a ti ho budou klovat a pak ho odnesou někam daleko od toho jeho stroje :D.

- Elsička

Mám nápad DÁME ČERNOBÍLOVI DO VONI DUHOVOU PĚNU!TO BUDE SMRDET PROTOŽE SE NEBUDE CHTÍT KOUPAT!

- samu.dino

Pokaždé když jsme objevili poklad začala bouřka, takže ji asi poslal Černobíl, ať nám to pokazí. Naštěstí jsme barvičky zachránili.Až mrazící box vybuchne tak ostříká i Černobíla, Černobíl tím pádem bude barevný a bude patřit k nám. Super hledání. Moc vás zdravím!

- EliškaMiklasová

NAZDAR černobíle nemáme tě rádi protože ničíš déčko. A vůbec proč to děláš. Barvy jsou všude kolem nás. A každého rozveselí. Jestli nemáš rád barvy tak se koukej na černobíle filmy. ZDAR

- blondinka

Kačko Brnkačko, Vendo, Černobíl je hrozný. Já bych nejradši vzala duhové barvy a natřela bych ho jimi! To by koukal. Třeba by se i styděl! A ještě bych mu dala do pusy kouzelní duhový bonbon, a kdyby ho cucal tak by se stalo že by mu z pusy vyprskla duha. Jana

- kocourek Matýsek

černobíle když nám sebereš duhu tak se s tebou nikdo nebude kamarádit a když nám vrátíš duhu tak se s tebou budou všichni kamarádit doufám že si s toho vezmeš ponaučení.:D

- kacisek03

dobrý BAREVNÝ den, pane chci zjistit vaše úmysly. Jaký pádný důvod máte k zrušení duhy? důvod že vás nazvali "nepovedenou skicou" je katastrofální. mě ve škole také říkaly nevhodné poznámky kvůli tomu že mám strašně světlou plet' a chci snad zničit barvy? NE! tak nechte ty barvy na pokoji! kdyby jste nosil třeba barevné oblečení bylo by to lepší ne?

- NONA

hej ta blaznivej cernobile si fakt myslis ze vyhrajes ze? ale to se teda mylis jo a to tvoje vysilani je hrozne srandovni vzdycka se u toho s kamaradkama smejeme ale my urcite vyhrajema to se vsadim a ty prohrajes my se budema smat a ty budes nastvany hec!

- nanynta2501

Tě pic. Vendo a Kačko, dejte barvy Černobílovi pod postel, aby ho strašily ve snu a nechal barvy na pokoji.

- Píping

vimislete kouzlo, abi vše naco černobíl sáhne bilo barevné!

- nelisa

Černobíle, Venda s Kačkou Tě strčí do kufru, odvezou na letiště a pomažeš k tučňákům. Na Antakrtidě si užiješ půl roku bílé a půl roku černé.

- nasa

Je to ten nej zápas proti černobílovi!:) Výlety super a i ty památky super! Vzkaz pro Černobíla: Černobíle,ty hajzlíku!!!!IHNED :Déčko nech jinak uvidíš!!!!

- vevuka

černobíle nenič duhuvím že nejsi špatný navrchu možná ale uvnitř sebe jsi hodný já ti věřím prosím vypust barvi moc moc prosím

- terezka

Kačko Vendo vyšlete co nejvíc Duháčků.Všichni vám drží palce :-).Skuste zapojit i ovečky.Jestli se to nepovede do konce práznin bude z déčkem konec,nastane doba Čéčka. :-(

- .veverka.1234

Pokud bychom dali Černobílovi duhové bonbónky pokryté černým pendrekem s bílou polevou, určitě by si je vzal a po té duze by ho rozbolelo bříško. Musel by pak k doktorovi a my bychom měli více času a klidu na zachránění duhy.

- Kubík a Vojtík

Černobíle! My tě roztrháme, rozduhujem, přehřejem, rozlentilkojem a rozdéčkujem!!!!!! Je ti to jasný Černobíle!! S pozdravem

- Lentilka1

Všichni do pozorů!!! Musíme statečně bojovat!!! Jeden za všechny, všichni na Černobíla!!!!

- šotek

Až Černobíl usne tak mu do jeho pokoje dat všechno s duhou např. záclony, peřiny, pití a jídlo a duhové uspávadlo aby nemohl pokračovat v útoku na duhu a do toho uspávadla mu tam dát ještě rozkaz aby zastavil mrazící box sám a pak by se zhroutil na zem a usnul by.

- janinqa

Řekla bych, že Černobíl asi neví, že moderní neznamená černobílé, ale barevné jako je déčko. Jinak... Díky Vendo, jsi borec že jsi se vloupal k černobílovi a Kačko, pozor na "přímý řez kačkou brnkačkou"! Jsem si jistá, že duhu zachráníme, protože déčko máme všichni rádi stejně jako duhu!

- :D Kiki

kacko a vendo pozor cerobilzacal vysilat cernobile filmy

- basusa

Černobíle, když ti tak vadí Déčko zařiď si vlastní televizní stanici která bude jen černobílá.

- EliskaVerona

Ahoj černobíle! Docela by mě zajmalo,proč jsi tu duhu chtěl ukrást?Jaké k tomu máš důvody?Ale těš se,mi ti ten mrazící box přehřejeme a pak.......se máš na co tešit! Vzkaz pro hledače: My to dáme,jen zapojte všechny svý síly!

- Kája

černobíl černobíl duhu rád by políbyl, černobíl se raduje, duha černá trochu je ale nemáli však naděje mrazící box se zahřeje. to je básnička pro pana černobíla a jááááááá vyrážím na výýýýýýýýlet

- potok.101

Ahoj Černobíle já si myslím že zlý být nemusíš.Připoj se k Déčku,ty by ses tam hodil mohli by tě také vybarvit na duhovo a jmenoval by ses Duhobíl.Prosím nemusíš být zlý
:-)

- roaes

Víš ty černobíle jaká je to námaha hledat barvu po české Republice jo a ještě něco, ty černobíle se koukni do zrcadla.

- luky118

Tě pic Vendo, černobílovo plrátské vysílání je zlý.Já bych černobílovi napsala: My smícháme černou a bílou, necháme vybuchnnout mrazící box, rozbijeme tvou kouzelnou kostičku, pak ti tam v podzemí vypneme pojistky a potom až vylezeš na svět tak budeš mít štěstí že my jsme hodný né jako ty že tě nerozsekáme jako ty jsi chtěl rozsekat zelenou.

- anonym

Ahoj Černobíle,
staň se radši Barvomilem!!! Barevný svět je veselejší.
Alenka, Ondra a Matýsek Bečičkovi

- kůzlátko

dečko muj milačku bojim se že bojim se že nebudež egzistovat.

- vaclav

Černobíle štve mě ,že nám kradeš barvy,až tě uvidím udělám z tebe barevnou bublaninu!

- simon

Černobíle, ty smraďochu.
Dneska jdeme teprve pro první kód.
Ale i ty další stihneme do konce prázdnin odhalit tak si radši dej na nás děti bacha.

- šimonek

Černobíle, přestaň krást naší duhu. S taťkou vyrážíme na první výpravu a překazíme tvůj zlý plán. Déčko pak bude zase barevné a veselé!

- Pepča Cvik

černobílle jestli šahneš na červenou oranžovou žlutou zelenou a modrou máš co dělat semnou

- lea kost

Ty barvy jsou Déčka a nás dětí. Takže Černobíle drž si radši ty sví černobílý ruce dál od naší duhy!

- kačkaa

Ty černobílá potvoro, pusť barvy nebo si je vezmeme sami!

- Duhová partička

černobíle ty zlodeji za to pujdes do vezeni chudak duha bez barev je svet oskliví jako ty!!! VRAT NÁM DUHU DUHUU DUHUU DUHUU VRAT JI!!

- adousekvesely

Ahoj Kačko!
Pokusím se jít na výlety, když budeme na chaloupce. Proč jednoduše nevezmete pastelky, fixi a další věci kterými se maluje a nenabarvíte :Déčko zpět duhovími barvami?

- Katy-K

Černobíle,nech barvičky na pokoji déčko je nejkrásnější televizní kanál na světě.

- omdrul

černobíle , že si nenecháš ty barvičky tak mi děti ti dáme zavyučenou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- tintan

černobíle černobílá barva je pro starochy jako si ty

- magves

no to je nehoraznost!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak neslichana vec se nesmi stat!!!!!!!!!!!!!!.. Deti i ty co kokaji na decko porad,tedy muj oblibeny je i vas, a proto nesmime dopustit na cernobila !"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- Denny Bon Say

Černobíle jestli ty barvy nenecháčš na pokoji tak něco uvidíš. My na déčku jsme nejlepší takže na nás nemáš. Určitě se objeví hodně duháčků kteří déčko zachrání. Mezi ně patím i já blackbella a všechny moje kamarádky. PS:černobíl je černo bílí lump a déčko se nédá.Já déčku věřím a Vy určitě taky tak papapapa

- blackbella

ahoj déčko určitě vám pomůžu zbavit se zlého černobíla. A také je dobré sledovat teplotu mrazícího boxu. Ale také mě štve, že chce Černobíl místo duháčků dát na déčko stádo ZEBER!!!!!!!!!!!!!!!!!

- sepík1

stejnak na to nemáš déčko tě přemůže a ohol se

- šoteček

Obec Trany fandí Déčku, naši občané pomůžou, hlavně děti!

- ObecTrany

Černobíle ty si asi myslíš že jsi frajer, protože vysáváš duhu, ale tak to není! Za nedlouho ti ten mrazící box vybuchne a potom uvidíme kdo bude frajer, ale hádám že ty asi ne spíš určitě!

- KubarkCZ

Po celem světe Duhacek frčí, Černobil uŽ z dalky křiči. Duha ta se neda, Černobíl ji mkarně hledá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přeju dečku aby Černobíla porazilo!!!!!!!!!

- azurka

Černobíle, ty jeden lumpe bezbarevná!Naštěstí jsme tu ještě my.Báseň:Černobíla porazíme, duháčky zas potěšíme.

- at

Černobíle, déčko není film pro pamětníky

- vroubek

PRIPRAVIM SI BAREVNE STUHY A LEPIDLO A PAK CERNOBILA USPIM A PRILEPIM TY STUHY NA JEHO OBLECENI A CO BUDE DELAT NO

- spiderman

Černobíle ty nikdy neuděláš z našeho déčka Černobílův svět. Si nešika který nic neumý tvoje pirátské visílání bylo směšné.A to tvoje muhehehe zní,jak když brečíš!Všichni se ti smály.Takže to řeknu takhle:Jo,ten Černobíl ten je směšný nic neumý dělat a zachvíly ho porazíme protože to je... SLABOCH!!!!mi tě porazíme a získáme všechny barvy zpět!A vy ostatní co myslíte že vyhrajem nebo prohrajem?Podle mě takhle:vítěztví déčka:100 procent vítěztví Černobíla:0 procent

- Vojta B.nebo Bary

Nejsem žádný padouch,ale zebry by se mi na :Déčku docela lýbily.Samozřejmně,Duháky bych ponechala.

- Azteka-the-dragon

dem na to
zlo nezvitezi

- prdelín

Černobíle, nech ty barvičky být, nejsou přeci Tvoje!!! Dej na mě, jinak místo ovce natřu tebe!!!!! A také ti už dopředu řeknu báseň: barvičky pojďte k nám, Černobíl u nás není zván! Kdo chce také poslat básničku, tak na adresu Černobíl, Černá ulička 13, Čerňany.

- anča20

ahoj déčko. Už možnáže vím jak vzít černobílovi barvy ktéré nám vzal. Takže některý duháček se musí schovat, aby vypadali jako duha. Potom ho vsaje velký mrazící box. Potom se do nej dostanou a rozbijou ho. NIKOLKA

- omnomka

Ja mam take napad co kdybi jste se mu nijak splizili do bytu a udelat tam past treba ze se shovate za zaves nebo do skrine a pak nanej viskocit a pak ho cvazat a strcit do klece a davat mu ovesnou kasi bes chuti od draku a mit ho tam tak dlouho a davad mu tu kasi taky dlouho nes ten kod nerekne skuste to udalej teto pro mne a pro moji segru z brachou prosiiim.

- lukas

Ahoj kamarádi! Nepanikařte! Raději hledejte symboly a snažte se jich najít co nejvíc! Aby jsme na konci prázdnin nezjistili že v mrazícím boxu máme teplotu jen 99,99 stupňů, to by byl malér!

- Kubík007

Jsi pěkný nezdvořák a lump co nám bere barvy. Styď se! Hambáři! Fuj tajbl.... pliv

- Jogurťáci

Ahoj černobíle, musím uznat, že na to, že bojuješ proti všem barvám sám, si vedeš celkem dobře. Nemysli si, že tě tímto chválím - to by ti narostl až příliš velký hřebínek - však on ti brzy spadne :P. Nevím, jestli ti došlo, že hodně riskuješ, protože jsme na straně barev a jsme v přesile :D .

- Very

Ahoj Kačko,nezdá se ti trochu nelidské,že Černobíl má ve svém deníku průřez tvým tělem?doufám,že se nebojíš ,já bych se tedy bála.doufám že tenhle duhový případ vyřešíte.:)

- micanice

ahoj Dečko,vykopeme jámu jako na mamuty černobíla tam zaženeme a nalijeme tam všechny barvy co mame doma,černobíl nebude mít sílu aby vyskočil a barvy do něho vsáknou :-) Toník

- tupek

všichni spolecne zachranime duhu!protoze ty cernobile na nas všechny nemas ! my všichni spolupracujem !!

- Sarinka2000

Vendo dej si pozor na kačku Černobíl si ní chce udělat sekanou!

- anča20

Vendo a Kačko, jsem rád za zachraňování duhy a chci, aby ostatní neseděli u monitorů a tohle ignorovali, musí prostě pro další symboly a rozehřát dalších 78°C. Váš Vojta
PS: Zbytek rodiny taky přihřálo trochu mrazicí box. Užil jsem jsi to s nimi. :)

- Voyo

Zlý černobýle, já a můj bratříček Adámek nepomůžeme tobě ale duze. Barevné dečko se nám líbí, ale nechceme ho černobílé, protože nemáme černobílé pohádky rádi. Adélka a Adámek

- adélka

Panika děcka stím nic nenadělá.Jesli chcete zachránit duhu,udělejte to co vám řekla Kačka a Venda jen tím zachrníte duhu.Tak neváhejte a běšte na výlety jako já.

- Pubertačka

Milé déčko mám vás ráda a vím jak černo bíla zastavit.Musíme černo bíla zastavit.Svhovejte všechni barvi.A pak namíchejte lektvard a dejte to čeno kněžníkovy a ukažte kouzlo přátelství.To je vše tak ahoj déčko.

- zuzanka

Černobílá-moderní? Co tě k tomu táhne? Černobíle zákeřný, Déčko už jen kape z oblíbených barviček už je jen nic tmavé!! Tak nás už nech být,Černobíle!!

- Štěpánka Votavová

DÉČKO KAŽDÉ Z DĚTÍ NAKRESLÍ BAREVNÉHO ČERNOBÍLA A POŠLE SE MU TO A BUŤ PRASKNE VZTEKY NEBO HAMBOU PROTOŽE BÝT BAREVNÝ JE PRONĚJ HNUS A PROTO NEMÁ ŽÁDNÝ VKUS. A DĚTI ČIM BAREVNĚJŠÍ A ČÍM VÍC DAROVANÝ OD SRDCE TEN OBRÁZEK BUDE TÍM VĚTŠÍ ŠANCE JE NA VÝHRU TAK SE DO TOHO PUSŤTE S ÚSMĚVEM:)

- FIRE ANGEL

Tuto bitvu nemůžeš vyhrát, Černobíle. Já jsem to matematicky počítal a určitě bych se s Kačkou Brnkačkou schodl, že jestli by děti takhle pomáhaly tak je duha zachráněna už v půlce srpna. Tak tedy sbohem. Pavel B.

- pavlikburita

Černobíle, Černobíle... Ty si prostě nedáš pokoj a je vidět, že jsi čím dál hloupější... Kódy sice nehledám, ale držím palce všem ostatním, co kódy hledají. NÁS jsou desítky. Nás jsou stovky. NÁS jsou tisíce! Pořád to nechápeš? Je tolik dětí, co sledují ČT :Déčko. Bráchovi (je mladší než já) přijde vtipný, že se pokoušíš udlěta Déčko černobílé. Opravdu myslíš, že to stojí za to? Černá a bílá jsou sice hezké barvy, ale tohle už je moc: prostě se smiř, že tvůj box brzy přeteče, každou chvílí se ohřívá.

- Jájoš

Proč Černobíla tak nenávidíte má super hlášky! A když se podíváte na hlavní stránku zjistíte že je hodně milí když se mu to nevede tak nenadává a když prohraje tak nechá Déčko tak se vzdá a nechá Déčko na pokoji a je taky zábavný!!Tak doufám že jsem vás nenaštvala mím názorem.Dodrou noc nebo spíš Den

- trofejka

ahoj decko Vendo Kacko ovečky duhačci...Mam napad poslete cernobilovi dopis ve kterem pude letenka na dovolenou do cerne diri mozna si bude mislet ze sme se mu poddali a postavili pro nej nejakou stavbu a poleti tam. A my budeme mit cas duhu zachranit:):):)

- KAMCA335

Déčko Černobíla musíme zastavit!!!Přeci nemůžeme dopustit aby barvičky zmizeli.Musíme o barvičky s Černobílem bojovat a musíme je ubránit. Nejsme přece žádná béčka, volá na nás soutěž z déčka. Na výlety hurá jdeme, Černobíla dostaneme. Barvy zpátky dostaneme, to Ti déčko slibujeme. Konec černobílého světa, Ty nás budeš bavit léta.

- modrý medvídek

Hele , Černobíle , jestli nepřestaneš tak až mrazicí box praskne a vybouchne , tak tě obarví a ty nebudeš černobílí ale barevný a nikdy to nebudeš moct umejt a co potom budeš dělat , no?

- NaMiTa

dobrá rada pro černobýla: Když smícháš pigmenty tří základních barev ve správném poměru, získáš ČERNOU.A když smícháš tři základní barvi světelného spektra, získáš BíLOU přemýšlej!!! když zničíš barvy zničíš sebe
juditka

- judit

Černobíle, jsi jen papír, tvoje lest se ti nikdy nepodaří!
Marek + Lenka

- giiik

Milý Černobíle, i když mi černobílé filmy nevadí: PŘESTAŇ NIČIT DUHU!!! Všem to vadí. A když by sis zkusil vypít něco duhového nebo si něco duhového obléct, tak poznáš radost z duhy. Možná by z tebe (jen pokud bys přestal ničit duhu a začal ji mít rád) mohla být nějaká slavná osobnost na :Déčku nebo nějaký reportér. Ale to záleží na tobě a na těch co vše řídí. takže: DUZE ZDAR

- MILUJU DUHU LUKÁŠ

Černobíle máš rád palačinky? Jestli ano tak mi ti na ně namažem duhovou marmeládu a pak uvidíme kdo se bude smát až ti bude špatně. :D

- egy

Vendo a Kačko, pošlete víc Duháčků na Černobíla. Dávejte si pozor ať nevybuchnou a ty Černobíle si dávej pozor na děti.

- Drahoušek

víte co? já se zítra vypravím na vílet

- meloun 222000

ja toho černobíla roztrhnu jak hada

- elis76

lidi nebojte se když se zapojíme všichni tak se duha vrátí

- markéta

Černobíle to tvoje visílání je strašně srandovní já se vždycky strašně nasměju

- duhacek000985

Hele!Kačko měla by sis dávat POZOR!Myslím že s tím řezem to myslel vážně!

- bety-na-decku

ahoj děkuju tohle je ta nejlepší soutěž bylo to dobrý jezdit po český republice :) a poznat památky děkuju

- 77cicka77

BREJ DEN ČERNOBÍLE VY SI MYSLÍTE ŽE VYHRAJETE CO ??? NO TAK TO SE TEDA VO HODNĚ MEJLÝTE !!! VYNŠUJU PĚKNOU ČERNOBÍLOU NOC ! TY JEDEN MRŇAVEJ . :)

- RAMPA

Černobíle, nech barvy být jinak zčevenáš

- Áďa

Vendo,příště až půjdeš do Černobílovy laboratoře,dávej na sebe POZOR.JSI JEDINÁ NADĚJE DÉČKA!

- Keroling

Černobíla zavřem do klece - pastelky si dáme do řádku a duha bude zase v pořádku!!!

- Kajoš

Co kdyby se někdo z Déčka mohl vykrást k Černobílovi a mu dát třeba do jeho jídla duhu, třeba kdyby měl kuře (černobílé) tak by do něj nalil duhu a kdyby ho snědl tak by byl Černobíl barevný a pak by to určitě zrušil. A kdyby ne tak by asi říkal:Hnusné barvy je mi z toho na blití počkat jaá už jsem blil.

- Babu02

černobíle, já tam asi na tebe vletím a přemaluju tě ! :)

- evička

AHOJ DÉČKO,mám plán nechte všechny děti nakreslit nějaký libovolný obrázek barvi,červené,oranžové,žluté,zelené a modré aby jsme dohromady rozlobyli černobíla!!!!!!!!!!

- masozravec

černobíle tyto stou duhou fakt nenecháš játi ukažu zač je toho loket

- kometalenka

Černobílé Déčko?! To by asi nešlo, ne? Do boje s Černobílem!!!

- Katy Kristal

Černobíle, Černobíle, nějak se Ti to zahřívá!!!
Betynka s Alečkem Abšnajdrovi

- Mňauvajs

Černobíle, nech ty barvy na pokoji, slyšíš mě?! Jestli né, společně s dětmi najdeme barevné symboly a Déčko zachráníme! Nás je víc. A ty jsi sám. Dobro zvítězí nad zlem... Vojta Altman.

- Vojta04

ahoj déčko už jsem ti psala, ale ještě něco chci vzkázat černobílovi: černobíle abych tě brzo neutopila,nevikrvácela,neposekala,nezhasla,neviždímala to bys koukal co černobíle?? jaké by ti to bylo?

- kačka

Černobíle teplota v tvém mrazícím boxu roste pozor na to

- Tryska

Kačko a Vendo, nemějte strach, že se barva úplně ztratí. my děti se o duhu postaráme a duhu zachráníme

- klíčař

Mohli by jsme nastražit na Černobíla past nebo by ho mohli sežrat draci nebo unést mimozemštaňi.

- Napilno

Hele tak ty si zahravas s překranymi barvami na dečku tak ty jo ja ti ukažu, my ti ten plan překazime dame pryč černobilou barvu a dame spatky krasne barevne barvy spatky, my ti ukažeme co v nas je. :D

- saimond

Ty jsi jako nočni můra černobile.Jestli ti to nevadí nikdo stvím napadem nesouhlasí a nikdo tě nemá rád tak toho prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím nechej. se smutným obličejem

- kesi

Třes se, Černobíle, my tě porazíme!!!
Klárka :-) A kdyby nestačily děti, jsou tu ještě rodiče!!!
Zdeňka

- klárinka 12

Jestli je pravda že jsi jen "nepovedená skica" nemusíš ničit barvy a radost všem okolo. Stačilo by aby sis došel za kreslířem a požádal ho aby tě dokreslil. Nebo je lehčí vymýšlet složité plány na zničení Déčka? Máš vlastně k tomu nějaký důvod? Myslím že nemáš. To je vše co jsem chtěla. Zamysli se nad sebou. Chci abys mi odepsal

- Demi

Je to hrůza!!!Jakmile jsem to já a můj bráška zjistili u nás doma zavládla veliká panika,tak jsme celou dobu sledovali stránky www.decko.cz na kterých byli vždy čerstvé informace. Nakonec jsme se rozhodli že se vydáme hledat duhu také. Ostatním hedačům držím palce! Ahoj:)

- Veveruška204

hned co jsme se sestřičkama zjistily že mizí barva z DÉČKA tak jsme se o to začaly zajímat Černobíl nás pěkně štve a tak vám doporučuji abyste mu na hlavu nasadili duhovou paruku

- placicka

černobíle jestli duze skřivíš jedinou barvičku tak si mně nepřej

- ddu1

Cokdybycho si vzali plachetnici a Černobíla pěkně zmalovali! A nebo by my lišky mohli dát nula bodů, a tak by déčko nezískal.

- čatoděj Duha

Ahoj déčko kdy nopovolí mrazící box,tak nám napište ,já s bráchou chodíme na karate .černobíl dostane!!!!! AHOJ Anuška s Vildovy

- Vab

Vendo budu hledat až do konce mích sil.

- brusinka

ja hnetka pomuzu a ty zmizíš že se ti bude od noch kouřit.

- katty9100

Ahoj Déčko. Hnedka, jak jsem se dozvěděla, že Černobíl chce ukrást barvičky, tak jsem se rozhodla, že to tak nenechám a hned zítra vyrazíme s maminkou a strejdou na první výlet a za prázdniny chceme nasbírat co nejvíce kódů. Tak snad to pomůže.

- Natálka

Pane Černobíle kdo ti dovolil odbarvovat duhu? Když nám nedáš duhu tak na tebe vylijeme všechny barvy duhy! Běž si do svého černého světa nám nechej barvičky! Podepsán Martínek a Mareček a máma a táta a babička Helenka a babička Maruška a dědeček František

- marekza

hurá stupně se už zvedají snad to dlouho vidrží déčku jsem pomohla jen s pár kodama ale ještě chceme ještě někam et tak snad o stihnu

- terkako

ahoj déčko mam vás moc ráda a nechci aby zmizelo déčko a duha protože bi se deti nudili kdibi by nebylo déčko a bilo by černo bíle to nechci musíme nak zjistit jak zachránit déčko nebo se kouknout do jeho knihy kde má ty znaky .

- bibička

Ahoj Kačenko a venďo, Černobíl už mě štve zavažte mu oči a zaveťte ho na louku plnou kytiček, a on si možná uvědomí že barevné věci jsou mnohem modernější než černobílé. Černobíle věi jsou smutné a tak budou všechny děti na světě smutní. A až si to uvědomí tak mu vyrobte letadlo a pošlete ho co nejbarevnější země.

- Dominika Studená

Milé Déčko, mám nápad co s Černobílem uděláme. Dejte na něho horkou vodu a oheň a potom studenou vodu. A pozor! zítra.

- davidasamik

Černobíle,my se nedáme,schránky hledáme!!!!!

- verunkavas

Černobíle,nech toho,stejně tě porazíme!!!Děti s rodiči z celé naší republiky se zapojily a taky věří,že tě porazíme!!!Teplota v mrazícím boxu už stoupla a stoupne ještě víííc a s tebou bude konec!!!

- vimbledon

Černobíle pusť farbičky na slobodu ! aj keď som zo slovenska, z mojimi rodičmi si spravím výlet do česka a farbičkám pomôžem, nech je déčko znova farebné .

- kristinka

Ahoj,dnes byl moc krásný den a hezky jsme se pobavili. Celá naše rodina hledala duhu a podařilo se nám to. Brzy půjdem zas a Černobíl dostane zavyučenou.

- MartanciMMMM

Černobíle nech tu barvu nebo ti dam na zadek!!!!!!!!

- Anna55

Černobíle, dej si bacha nebo Tě přemalujeme na Duhobíla!!!

- Vojta

Černobíle, dáme tě do lahve, tu namaluji duhovými fixami a budeš v barevném vězení a my vyhrajeme a ty bereš brečet!

- NatyEmi

Není důležité,že vás Černobíl štve. Chce vás jen víc otravovat a zmanipulovat, aby jste to vzdali. Je hlavně důležité zachránit duhu, ne? Musíte ho zmanipulovat sami, otravovat sami a my společně zachráníme duhu. A všechny barvy budou v plné čistotě.

- Buřina

černobýle jestli dál budež krást barvičky tak přilítnu do toho mrazícího boxu a rozmetám ho na cimpr campr.

- qwe

Spojme všichni svoje síly, ať DÉČKO není černobílý.

- PeťasBrychťas

Vendo a Kačko, rodiče mi pomůžou nasbírat symboly! Já jsem ještě malá, ale na Déčko s maminkou koukáme moc rády a nejradši mám Mikulášovy patálie, tak jen ať nejsou černobílé:-( Děti a rodiče, spojme se!:-)

- Madlenka

Ahoj Déčko, před prázdninami jsem bráchu neměla v lásce ale díky tomu nápadu z černobílem a kodama jsme se nějak tak usmířili baví nás hledat ty kody DĚKUJU DÉČKO

- sourozencip

Černobíle my ti zavaříme a všechny barvičky vrátíš. Hned!!!

- Maty Bouška

Milé DÉČKO , to že zlosyn Černobíl vysává všechny barvičky z déčka není nic veselého , ale nechápu jeho úmysly a následné rozhodnutí . Já si osobně myslím že nebýt neslušného komentáře to neznámého malíře by se nemuselo nic podobného stát . děkuji za pochopení a udělám cokoliv abych ho zastavila a vrátily se barvy . PS. Černobíle nemáš sebemenší šanci . Barvy se zase vrátí pomocí všech dětí ( samo sebou i mě ) tak toho nech ! to bylo první a poslední varování ! AHOJ déčko

- NONA

Odleť si klidně někam na mars ty vykutálený padouchu

- jack

Přeji si, aby duha přežila! Můj nejlepší zážitek byl super víkend, kdy jsme cestovali po místech, kde jsou ukryté kódy a byli jsme strašně napnutí, jestli je najdeme!:)))

- vodníhač

Cernobile, je nas vic,myslim si,ze Te porazime a i Tve zle umysly. Decko bude zase hezke barevne.

- pavel04

chudáci duháčkové, černobíl chce, aby vipadaly jako kosi.

- hamutaro

ahoj vendo mám nápad jak zachránit duhu mohli byste napojit vysavač k černobílově boxu a vysáli byste barvy zpět do déčka.

- 456

TY zlý ČERNOBÝLE nech barvy duhy být jinak uvidíš co umí déčko je to skvělí pořad pro děti. A my hodné děti se na tebe koukáme takže jestli šáhneš na barvy tak zničíme tvůj mrazící box!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- kíle

Ahoj Vendo tak poslušně hlásím kody jsem dneska zadal.Černobíle tvé dny se už krátí.

- lukas

Černobíle, my s tebou zatočíme a duhu zachráníme!!!

- Barborka Vodáková

toho cernobila se nebojime staci na nej guma,stetec barvy,prekreslit:)))))))))) donj deti z cele ceske republiky musime zautocit barvama na cernobila hahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aby nebylo :D crnobile!

- Domca005

Černobíle, nech ty barvičky být!

- Daneček Hajtmar

Ahoj Décko jsi muj nejoblibenejci porad ale jak carodej bere, ty barvy tak se bojim budou i šedé pohátky??

- Aneta.Nová

ahoj déčko.moc rada se na dečko dívám.ale jak jsme s brachou zistili, že dečku mizi duha začali jsme panikařit. Máme strach, že se duha nevrátí. Myslíte si že se duha nevrátí?

- Vendulka

ahoj Vendo černobíl určitě rautočí dejte pozor na déčko ano

- Kája

Ahoj Déčko, jenom se chci zeptat jestli už Černobýl nezničil nějakou barvu?

- Sepík. ;)

Ahoj, mám nápad,jak vám mám pomoci.Pozbírejte všechny barvi,které,na déčku zbyli, a namíchejte je Černobílovi do pití,myslím že to zabere.Zkuste se k němu něják dostat,VŽDYJĎ ČERNOBÍL NEMÁ RÁD DUHU,ALE RYCHLE, JINAK BARVI ZMIZÍ!!!!!

- Terezka

Ahoj Déčko, proti Černobílovi přece potřebujeme štětec a barvy.

- Inuška

Ahoj mohli bysme černobíla vygumovat. Vždyť je černobílí.

- majuk

Ahoj, myslím si, že barvy se ztrácejí do černobílých pohádek a z nich se stávají pohádky barevné.

- Jolanka

ja mam napad Černobíle TU TVOJI CERNOBILOU KOUZELNOU KOSTKU PREMALUJI VSEMI BARVICKAMI CO MAM A CO PAK BUDES DELAT NO

- KATA

VAROVÁNÍ:
PŘI DOSAŽENÍ BODU VARU DUHY
MŮŽE DOJÍT K EXPLOZI!

Skauting je dobrodružství