Každý má v hlavě svoje vnitřní sabotéry. Jak jen můžou, kazí a maří každou naši snahu. Porazíš je? Já jsem se do toho pustil, tak to pojď dát spolu. Hurá proti sabotérům!

Zajíc
Těkoťák

Těkoťák

Sabotéra Těkoťáka jsem si všiml v prosinci. Není chvíli v klidu. Skáče z myšlenky na myšlenku a mě chtěl táhnout tím svým zmatkem s sebou.

Zajíc

Prosincové výzvy

Tohle jsou moje výzvy. Dám sem každý týden jednu a za splnění prima kartičku. Posbíráš je všechny? Pojď do toho!

Zajíc

Prosincová soutěž

Máš natrénováno? Vyfoť se, jak plníš výzvu měsíce, a fotku (nebo i video) nám pošli. Každý měsíc 10 z vás vyhraje něco z hromady báječných cen, mimo jiné taky hravou elektroniku.

Podrobná pravidla soutěže Ceny do soutěže
Zajíc

Výzva měsíce: Meditace

Medituj. Výzvu opakuj 4 dny po sobě.

Pošli příspěvek

Tvůj příspěvek byl v pořádku odeslán!

Něco se pokazilo a tvůj příspěvek se neodeslal. Zkus to prosím znovu.

Časový limit pro odeslání vypršel.

Přezdívku je třeba vyplnit
E-mail je třeba vyplnit
Věk je třeba vyplnit
Zprávu je třeba vyplnit

Špuntí mistrovství světa

Chceš si naložit víc? Stáhni si PDF s deskovou hrou a zažij špuntí mistrovství světa.

Stáhnout hru
Sportovník Zajíc fotbalista

Kam dál?

Tady bydlí Akčňákovi

1. 12.–31. 12. 2022

VIDA!

Užijte si novou superhravou výstavu Tady bydlí Akčňákovi, ve které se nachází šest stanovišť s úkoly, které všechny superhrdiny a superhrdinky pořádně rozhýbají. Po splnění si v obchůdku u pokladen vyzvedněte za odměnu Kolocvič. Hrací kartu najdete na pokladně kdykoliv během otevírací doby. Výstava je v ceně vstupenky do expozice VIDA!

Člověk a zvíře

1. 12.–31. 12. 2022

Techmania

Srovnejte si výkony či limity našeho těla se zástupci fauny: každý tak může otestovat třeba dynamiku svého oka s orlím zrakem, vyzkoušet frekvenci svého sluchu v porovnání s delfíny či netopýry, seznámit se s rozdílem mezi orientačními schopnostmi nártouna a sebe sama.

Zahoď mindráky!

1. 12.–31. 12. 2022

Svět techniky

Jsi soutěživý? Přijď si vyzkoušet svoje schopnosti do našeho Světa Techniky. Otestuješ svoje plíce, jak dobrý jsi basketbalista nebo rychlost svých mozkových závitů při skládání hlavolamů, u kterých se zapotí i nejeden učitel. Jestli ti to tolik nepůjde, tak si pamatuj, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! No přece bys nechtěl, aby si o tobě kamarádi mysleli, že jsi náfuka. Zahoď mindráky a přijď si k nám zasoutěžit!

Schopnosti a dovednosti

1. 12.–31. 12. 2022

iQPARK

Navštivte iQPARK, kde jsme pro vás připravili interaktivní dovedností soutěž. Splňte jednotlivé úkoly v rámci mise SUPER JÁ! Zjistěte, co všechno vaše tělo dokáže. Jak hluboko se předkloníte, jaká je vaše rychlost reakce, dokážete vyskočit stejně vysoko jako veverka? Po splnění všech úkolů získáte Kolocvič.

Zahraj si o Kolocvič

1. 12.–31. 12. 2022

Pevnost poznání

Pojďte si s námi zahrát o Kolocvič! Splňte úkoly na speciální hrací kartě a zažijte spoustu zábavy. Stanete se dělostřelcem nebo astronautem, zjistíte, jaká část mozku je nejstarší, nebo pomocí UV světla odhalíte tajemství lidské buňky.

Kolocvič

1. 10.–31. 5. 2022

Všechna science centra

Chceš zažít zábavu a ještě se protáhnout? Pak přijď do některého ze science center ČR, kde můžeš získat unikátní kolocvič. Více se dozvíš na stránkách jednotlivých science center.