Planeta je prga

Planeta je prga
1. říjen

Voláme hrdinky, voláme hrdiny.

Voláme všechny děti!Naše planeta čelí nebezpečí. Ohrožují ji dosud neznámí tvorové ničící životní prostředí. Nechávají za sebou špinavý vzduch, vodu i pevninu. Příroda potřebuje po jejich řádění uzdravit, ale nejdřív je musíme zastavit. Pomoz je najít, prozkoumat a zkrotit.Ovšem pozor, máme dobrou zprávu. Nejsme v tom sami. Na cestě je velká posila týmu, princezna Prga! Přiletí už 1. října. Jasně, je to frajerka a kápo, dovede zatočit s lecjakým zlem. Ale přece nebudeme stát a koukat, jak za nás řeší naše problémy. Ve hře PLANETA JE PRGA můžeš po jejím boku celý školní rok bojovat proti ekohrozbám a podílet se na výzkumu v její laboratoři. Společně to zvládneme!
Začínáme 1. říjnaCo na tebe čeká?

  • každý měsíc nový příběh

  • každý měsíc nový soutěžní úkol

  • každý měsíc nový vědecký list


Co můžeš vyhrát?

  • vypracuj úkol a získej unikátní certifikát

  • každý měsíc odměníme 10 výherců balíčky Déčko cen

  • ale hlavně zdravější a prgální planetu :)

Prgolet

Princezna Prga, celým jménem princezna Alexandra Barbora Cecílie Dobromila Evženie Františka Gertruda Hilda Chranislava Ina Johana Karla Lucie Matylda Natálie Olga Patricie Quiduše Rozárie Stela Tamara Uršula Veronika Wilhelmina Xenie Yris Zora Žofie I.

Fuj! Takový svinčík Prga nemůže ani vidět. „Jak k tomu přijdou ryby, kruciš? Proč by měly plavat v cizím čurbesu?“ Dál už se ale nerozčiluje a rovnou se pustí do akce. Prostě kudy šla, tam zlepšila. A kde plavala, tam taky.

Prga má ráda, když jsou všichni spoko a můžou dělat, co je těší. A tak jestli něco ráda nemá, jsou to kazisvěti. A Hnusáci nejsou nic jiného, než poddruh kazisvětů.

Její veličenstvo věnuje čas dobrodružným cestám. Když zrovna někomu nepomáhá z nesnází nebo neporáží podlého padoucha, nejspíš něco zkoumá, vynalézá a vylepšuje.