Seznamte se s projektem S Déčkem bezpečně!Milí rodiče,

formou nové celoroční hry DOSVĚTA chceme dětem přiblížit oblast bezpečnosti, každý měsíc s jinou tématikou. Zvídavost dětí o témata dopravní, osobní, finanční bezpečnosti i bezpečnosti mediálního prostoru podpoříme tím, že je požádáme, aby se ony staly rádci, aby samy hledaly odpovědi na otázky spolu s postavičkami špuntů z Déčka.

Věříme, že naši snahu podpoříte i vy, rodiče a využijete nabídky našich pořadů. Zažijte s dětmi na vlastní kůži situace na výstavách a v expozicích našich partnerů science center v Plzni, Ostravě, Brně a Liberci. Doufáme, že nás čeká rok zábavy a poučení, který bude, jako každoročně na Déčku, zakončen velkou prázdninovou soutěží.

Pojďme se tedy v sedmém roce vysílání ČT :D všichni zapojit aktivit, které mají smysl pro život a bezpečí našich dětí.Ambasador projektuplk. Mgr. Bc. Jiří Zlý


plk. Mgr. Bc. Jiří Zlý


J. Zlý je našim ambasadorem pro úvodní témata v projektu s Déčkem bezpečně, tedy dopravní a osobní bezpečnost. Od 1. září pracuje jako ředitel na Ředitelství služby dopravní policie Policejního prezidia ČR a má za sebou bohatou praxi jako vedoucí odboru služby dopravní policie Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje.

Chystá se ve vašem okolí zajímavá akce týkající se bezpečnosti?
Dejte nám o ní vědět prostřednictvím formuláře níže.

Více o projektu S Déčkem bezpečně


Pozvánka na výstavu Crash!
Seznamte se s projektem S Déčkem bezpečně