DOSVĚTA – nová soutěž s Déčkem!Ahoj,

také letos máme pro Tebe parádní soutěž! Každý měsíc najdeš na webu i ve vysílání Déčka nové téma, ke kterému nám můžeš posílat soutěžní příspěvky. Tvým úkolem bude vymyslet a poslat nám svůj příběh na dané téma a pomoci tak špuntům zachovat se bezpečně. :D

Svůj příběh můžeš namalovat, vyfotit, nakreslit jako komiks, natočit krátké video, vytvořit animaci, napsat jako básničku nebo povídku, namluvit nebo nazpívat nebo třeba vymodelovat. Čím originálnější nápad, tím lépe! Nezapomeň ale, že je důležité při tvorbě díla myslet hlavně na téma, kterého se aktuální zadání týká.

Své dílo můžeš poslat jako přílohu přes formulář na úvodní stránce elektronicky v těchto formátech:
jpg, png, pdf, tiff, bmp, doc, odt, txt, mp3, wav, mp4, mov, avi, 3gp, gif.

A nebo poštou na adresu uvedenou pod formulářem. Pozor, nezapomeň připojit své jméno, věk a e-mailovou nebo poštovní adresu.

Do každého soutěžního kola zařadíme jen ta díla, která nám přijdou do konce měsíce!


Kdo hodnotí příběhy?


Po shromáždění všech soutěžních příspěvků zasedne inženýr Vrtulka a postavičky z Déčka k jednomu stolu a společně vyberou ta nejpovedenější díla, která vystavíme na Nástěnce. Pečlivě při tom budou vybírat díla od dětí malých i velkých, aby to bylo spravedlivé. Z nejpovedenějších pak vyberou 40 těch úplně nej nej, která se objeví na nástěnce a k tomu 10 výtvorů, jejichž autory pozvou na návštěvu do České televize.


Jak se dozvím, kdo vyhrál?


Až porota vybere vítěze, dozvíš se jejich jména v části Výherci. Pokud budeš mezi nimi, napíšeme ti zprávu. Proto, prosím, vždycky ke svému příspěvku připoj e-mailovou adresu nebo jiný kontakt na tebe nebo tvé rodiče.


O co se soutěží?


Každý měsíc vyhraje 10 dětí věcnou cenu a pozvánku na speciální návštěvu k nám do České televize. (A samozřejmě nenecháme venku ani „tvého dospěláka“.)


Pravidla soutěže:


Posláním příspěvku souhlasíš s jeho vystavením na webu Déčka, ve vysílání ČT nebo na jiné akci spojené s ČT :D a také s uvedením vašeho jména a věku u obrázku a v seznamu výherců.


POZOR! Pravidla soutěže v plném znění najdeš tady. Zasláním příspěvku (jakoukoli cestou) vyjadřuješ svůj souhlas s těmito pravidly.Už se moc těšíme na tvé příběhy!