Špačkovi v síti času

Rodinný seriál o dobrodružném putování malého Matěje Špačka do míst,
kterými protéká čas každého z nás.

Postavy

Matěj je malý kluk, kterému je líto, že se jeho rodiče nestali tím, o čem celý život snili. Jednoho dne se ale Matěj potká s Klementinkou, dcerou kouzelníka Garibaldiniho. Co kdyby s její pomocí trochu upravil minulost svých rodičů?
Dáda je starší sestra Matěje, i když se s ním často kočkuje, pomáhá mu vyřešit všechny problémy.
Václav Špaček měl dětský sen být pilotem. Shodou okolností se mu to ale nepodařilo. Dělá práci, ve které je sice dobrý, ale moc ho nebaví. Od chvíle, kdy jeho syn Matěj potká malou holčičku Klementinku, se začne všechno vyvíjet jinak. Že by se nakonec přeci jen mohl stát pilotem?
Libuše Špačková je obětavá manželka a maminka. V dětství se toužila stát slavnou zpěvačkou, to se jí ale nikdy nesplnilo. Co by se stalo, kdyby se změnilo pár věcí v její minulosti?
Klementinka je dcera kouzelníka Garibaldiniho. Jednoho dne potká malého kluka Matěje a pomůže mu trochu upravit osudy jeho rodičů. Co když ale tyto změny způsobí komplikace v životech ostatních?
Skvělý kouzelník Garibaldini, ve skutečnosti poctivý ředitel tajuplného Registru času, což je prostor, kterým protéká čas každého z nás a kde jsou uloženy svazky lidských životů.
Slizký zástupce ředitele Garibaldiniho, který se svými intrikami pokouší o převzetí Registru času.
Vykutálený pomocník chroníka Číslo 205 z pozemského světa. Jeho úmysly nejsou zrovna čisté... co když se do rukou takového podvodníčka dostanou mocná zařízení z Registru času?
Bertík je duch Alberta Einsteina, je to věrný přítel a pomocník ředitele Registru času, Garibaldiniho.