Stardance 2023

Napište nám

Podpoř své favority a pošli jim vzkaz. Napiš porotě nebo moderátorům nebo dej vědět, jak se ti letošní StarDance líbí. Většina vzkazů se objeví tady na webu a vybrané vzkazy předáme všem účinkujícím.

Tvůj vzkaz byl v pořádku odeslán!

Něco se pokazilo a tvůj vzkaz se neodeslal. Zkus to prosím znovu.

Časový limit pro odeslání vypršel.

Přezdívku je třeba vyplnit
E-mail je třeba vyplnit
Zprávu je třeba vyplnit

* Povinné položky

Výběr z vašich vzkazů

 • Vzkaz ze stránky Stardance 2023.
  Fandím všem párům. Nejvíce Evě Adamčíkové a Jakubovi Mazuchovi
 • Vzkaz ze stránky Stardance 2023.
  Dobrý den Ivo a Martine, moc vám od začátku StarDance fandím. Byla bych moc ráda, kdybyste vyhráli. Máte těžkého soupeře Evu a Jakuba, ale já vám věřím, že to vyhrajete. Veselé Vánoce přeje Niky ze Sázavy (Středočeský kraj ).
 • Vzkaz ze stránky Stardance 2023.
  Posílám krásný adventní pozdrav z Ostravy všem ve StarDance. Jste úžasní a děláte to skvěle ! Netuším, jakým způsobem, ale rok co rok se vám daří vybírat osobnosti, které nejsou jen talentované, ale zároveň jsou to lidé krásní, a myslím tím krásní uvnitř. Letošní ročník je těmito nádhernými dušemi opravdu nabitý, včetně tanečnic a tanečníků. Přeji všem párům, ať se jim další tanec povede a moc se těším na další kouzelný večer. Gábina
 • Vzkaz ze stránky Stardance 2023.
  Fandím Darie Pavlovičové a Dominiku Vodičkovi, ať vyhraje ten nejlepší.
 • Vzkaz ze stránky Stardance 2023.
  Dobrý den, já a moje sestra už od začátku fandíme Evě Adamczykové a Jakubu Mazůchovi. Jsme rádi že jste postoupili do semifinále. Já se na Stardance dívám od malička. A dokonce jsem ve svých sedmi letech chodila do kroužku latinskoamerických tanců. Moc vám držíme palce! Ahoj!