Přání k mání

Stačí jednou kouzelné přání
a vše může být jinak…

Přání k mání

Přání k mání

18. December 2021

Přání k mání

Velký vánoční příběh vypráví o trampotách Alberta, až po uši zamilovaného do Johany, sestry svého nejlepšího kamaráda Emana, která se o něj ale vůbec nezajímá. Navíc Albertovi rodiče, kouzelnické duo, právě prožívají krizi a tatínek si přivede do svého kouzelného čísla mladou půvabnou partnerku. Albert a Eman s Johanou dostanou za dobrý skutek od kouzelného dědečka každý jedno přání, které děti zbytečně promarní. Až na Alberta. Ten si chce dobře rozmyslet, jak ho použije. Syn místního podnikatele Bosák junior, vyhlášený floutek, náfuka a školní lamač dívčích srdcí se dozví, že Albert má poslední přání. Rád by jej získal pro sebe. Touží totiž po otcově pozornosti a uznání. Albert i všichni ostatní nakonec přijdou na to, že k tomu, aby byli šťastni, žádná kouzla nepotřebují...

 • Délka: 101 minut
 • Rok výroby: 2017
 • Vysíláno: 18. December 2021
 • Přání k mání

  Přání k mání

  1:41:46 18. December 2021

 • Přání k mání v pořadu FILM 2017

  Přání k mání v pořadu FILM 2017

  8:10

 • Přání k mání v Sama doma

  Přání k mání v Sama doma

  9:13

 • Teaser

  Teaser

  0:41

Hlavní hrdina Albert je zoufale a zcela jednostranně zamilovaný do sestry svého kamaráda. Díky dobrému skutku získá od kouzelného dědečka jedno přání a s ním přichází zapeklitá otázka - jak s ním co nejlépe naložit?

Režie: Vít Karas, scénář: Miroslav Adamec, hrají: Filip Antonio, Lukáš Březina, Michaela Pecháčková, Jan Maršál, Jitka Čadek Čvančarová, Martin Myšička, Vítězslav Jandák, Jan Vondráček, Simona Babčáková, Lukáš Latinák, Lukáš Příkazký, a další

Obrázek splněných přání 2018Do Obrázku splněných přání přimaloval náš malíř každý den v průběhu adventu jednu novou věc podle vašich přání!
Psali jste nám, co by na obrázku mělo přibýt, ale nejdřív jste museli udělat dobrý skutek. A že jich bylo! Podívejte! :)


Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání…

Galerie přání 2017


Svým blízkým jste v roce 2017 přáli samé hezké věci! Děkujeme všem, kdo nám poslali svá dílka.


Postavy

Trochu snílek, ale jinak rozumný kluk z kouzelnické rodiny, který má všech pět pohromadě. Jenže se zamiloval do spolužačky Johany, která ale tvrdí, že ji vůbec nezajímá…
Okatá teenagerka, výborná studentka a vášnivá čtenářka, toužící studovat na francouzské Sorbonně. S lecčím si poradí, jen ne s Albertovými neskrývanými projevy obdivu…
Trochu nemotorný Albertův kamarád, který považuje za vyznamenání, když ho místní teenagerská hvězda Bosák junior požádá o malou službičku. Že přitom možná ohrozí kamarádství s Albertem, mu zpočátku vůbec nedochází…
Místní frajer, který zlomil srdce snad každé dívce ve městě. Má rád rychlá auta, luxusní oblečení, v hloubi duše ale touží po jediné, úplně obyčejné věci…
Atraktivní kouzelnice, která umí na jevišti nečekaně zmizet i objevit se. Jen kdyby tolik nemilovala sladké...
Rozumný chlap, bezvadný táta a profesionální kouzelník, který dokáže leccos vyčarovat, ale zkrotit apetit své ženy, to zatím neumí…
Na první pohled drsný podnikatel, který věnuje svému hotelu veškerou sílu i čas. Toho se mu pak nedostává na jeho syna, pro kterého to ale všechno přece dělá!

Fotogalerie z natáčení

Obrázek splněných přání 2017Proklikejte si Obrázek splněných přání, do kterého náš malíř každý den přimaloval jednu novou věc podle vašich přání!
Psali jste nám, co by na obrázku mělo přibýt, ale nejdřív jste museli udělat dobrý skutek. A že jich bylo! Podívejte se sami…


Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání… Nechť se splní tvé přání…

Vaše splněná přání 2017


Dneska jsem pomohla staré paní hodit dopis do schránky. A proto nechť e v obrázku objeví tučňák, který drží nanuk.

- Anna Kozlíková

Denně se s bráškou staráme o králíčka, pravidelně utíráme nádobí a mamince pomáháme s cukrovím. A proto nechť se na obrázku objeví mistr Yoda, který rozdává dárky.

- Ondra a Vojta Cibochovi

Dneska jsem zavázala paní tkaničku u boty, měla ruku v sádře a nemohla si ji zavázat sama. A proto nechť je u stromečku mumie, která nese dárek.

- Eliska27.1

Dnes jsem rozdával v parku spolu s mým oddílem párky a čaj bezdomovcům. A tak si přeji, nechť je v obrázku člověk zavalený kočkami.

- Honneybudhacat

Pomáhal jsem mamince ozdobit cukroví a uklidit celý dům. A každý den krmím ptáčky za oknem. A proto nechť se na obrázku objeví traktor se zlatou metalízou

- Karlík

Dneska jsem dětem v dětském domově dala dárky k Vánocům, a proto nechť se na obrázku objeví Marie, Ježíšek a Václav.

- Alena Vránová

Dneska jsem s mamkou poslala balíček paní do domova pro seniory - stala jsem se Ježíškovým vnoučetem. A proto nechť se na obrázku objeví vánoční stromeček.

- Bára Kalinová

Dneska jsem pomohl sousedovi s nákupem a vyvenčil jsem mu pejska. A proto nechť domaluje super hrdinu flashe, který beží a hází blesk.

- Jindra

Dneska jsem byla hrát na koledy babičkám a dědečkům v domě pro seniory. A proto nechť se na obrázku objeví andělská kapela.

- Týna Karmazínová

Dneska jsem přispěla na žrádlo pro psy do útulku. A proto chci domalovat létající žirafu s kravatou, černými brýli a pyžamem.

- Markétka

Dneska jsem poradili paní kudy na náměstí. A proto nechť domaluje zvířata převlečená za slavné osobnosti hrající karty.

- Patricie Krenarová

Dneska jsem pomohla sousedce s nákupem donést ho do schodů. A proto nechť se objeví hříbě jednorožce s vánoční čepicí, které jezdí na skateboardu.

- Adéla

Dneska jsem dal dárek pánovi před obchodem, neznal jsem ho. A proto nechť mi pan malíř namaluje hodného Batmana, co se stará o ostatní.

- Jirka Vedlejší

Další přání...

Dneska jsme šly s kamarádkou do lesa ozdobit stromeček pro zvářátka, daly jsme jim tam samé dobroty. A proto nechť se tam objeví srnka s malou srnkou a nesou stromeček.

- tereza122

Dneska jsem pomohla kamarádce, protože si narazila ruku, já jsem jí dala obklad a teplý čaj pak se jí udělalo lépe. A proto nechť se na obrázku objeví stolek s cukrovím.

- Markéta Konečná

Dneska jsem pomáhal zdobit perníčky. A proto nechť nechť domaluje medvěda se jménem Lumír.

- semtele

Dneska jsem dala své staré oblečení pro charitu, která pomáhá sociálně slabším rodinám, které nemají peníze na vánoční dárky. A proto nechť se no obrázku objeví chodící jahodová zmrzlina s vánoční čepicí.

- Zuzka Rychlíková

Dneska jsem byla s maminkou dát granule psům z azylu pídička a pak jsem vzala jednoho pejska na procházku. A proto nechť se tam objeví psí pomocník, třeba vodící pes.

- Petra

Dneska jsem byla v přírodě a uklízela jsem znečištěný les. Odhrnula sníh z cesty, protože tama chodí senioři a byla na představení, kde jsem tancovala. A proto nechť je na obrázku člun a v něm tulipán.

- Anna

Dneska jsem přišla domů a moje maminka byla nemocná. A tak jsem jí uvařila čaj a přikryla jí peřinou. A proto nechť je na obrázku plno sněhu.

- Markéta Březinová

Dneska jsme ve škole pomáhali lidem, kteří jsou chudí a posilali jsme jim dopisy. A proto nechť jsou tam nakreslení lidi u vánočního stolku se svíčkami a jídlem.

- Terza Zavorkova

Dneska jsem byla s dramaťákem v domově důchodců zahrát pohádku. A proto nechť tam je zlaté prasátko.

- Kája svobodová

Dneska jsem kamarádce, která byla nemocná, pomohla doplnit učivo. A proto nechť se na obrázku objeví Harry Potter a jeho přátelé.

- Naty Spurná

Dneska jsem rozdávala bezdomovcům polévku aby jim nebyla zima. A proto nechť se tam objeví meloun s vánočními brýlemi.

- Nikola Dardova

Dneska jsem pomohla kamarádce najít ztracené klíče. A proto nechť se tam objeví Josef v princeznovském oblečení, jedoucím na praseti.

- Eliška Vítková

Dneska jsem navštívil staré československé veterány a dal jsem jim vánoční dárky a popřál jsem jim krásné a veselé Vánoce. A proto nechť se na obrázku objeví Československý stíhač RAF v Spitfiru s Vánočními světly a na trupu napsaný "Merry X-Mas".

- Matěj Petrásek

Dneska jsem naučila svoji kamarádku bruslit (má 9 let). A proto nechť je na obrázku bruslení.

- evelinka

Dneska jsem babičce namalovala obrázek. A proto nechť se na obrázku objeví veliký obraz s duhou na zdi.

- Anna Hubáčková

Dneska jsem odnesla mé malé oblečení do dětského domova. A proto nechť je na obrázku zpívající kráva v modrých roztrhaných džínách a bílém tílku.

- marie

Dneska jsem byla v nemocnici a dala jsem nemocným dětem dárek. Potom jsem ještě nakrmila ptáčky. A proto nechť je na obrázku vařící konvice prskající vodu a jezdící na skateboardu.

- Felicity

S mamkou jsme koupili dárek pro jednu holčičku z dětského domova, a tím pádem jsme jí udělali krásné Vánoce. A proto prosím domalujte Tři krále.

- Lukáš

Umyl jsem talíře. Proto nechť se objeví kometa.

- Daniel

Pomohla jsem mamince s vánoční výzdobou a tatínkovi s vánočním stromem. A proto nechť se na obrázku objeví 2 čerti s křídly.

- Jolana Štěrbová

Dnes jsem pomohl babičce s nákupem. A proto nechť se objeví armáda čertů.

- Zdeněk

Dneska jsme s kamarádkami zdobily stromečky do domovů důchodců a obdarovaly jsme zrakově postižené lidi cukrovím. Proto nechť se na obrázku objeví lama se Santovou čepičkou. která nese plech s cukrovím.

- Rozárka

Uvařil jsem dědovi snídani. A proto nechť se objeví parkourista.

- Alxm

Posbírala jsem plastové lahve v celé ulici, které tam poházeli výtržníci . A proto nechť má Marie u sebe čtvrtého krále, který drží malou holčičku.

- Linda

Pomohla jsem staré paní, které spadla taška na chodník a vysypalo se jí ovoce. Pomohla jsem jí všechno sebrat ze země. A proto nechť se tam objeví gorila převlečená za Santu Clause.

- Michaela

Postavil jsem se za svého mladšího bratra. Sprostě mu nadávali, snad už toho nechají. A proto nechť je na obrazu bratr, který se postaví za svého mladšího brášku.

- Jan Martínek

Vzal jsem babičku na procházku, aby jí bylo líp. A proto nechť se na obrázku objeví prase Pepa ve vánočním oblečku a s prskavkou v ruce.

- Davídek

Pomohl jsem staré paní. A proto nechť se objeví na obrázku Jirka Král.

- Tomáš

Dnes jsem byl v domově důchodců a dal jim darečky. A proto chci do obrázku tajného agenta.

- Tomáš Zimmer

Pomohl jsme mámě, která má zápal plic. A proto prosím nechť se objeví dýdžej.

- Tobi

Hrál jsem divadlo v domově pro seniory A proto nechť se na obrázku objeví vlak.

- Tomáš Bureš

Přispěla jsem na dětskou onkologii KRTEK v Brně a proto nechť se na obrázku objeví hejno létajících dárků.

- Kiwi

Zachránila jsem ptáčka, pomohla tátovi s velkým nákupem, vařila jsem a pekla cukroví, protože mamka má zlomenou ruku, babičce, tetě a strejdovi jsem vyvenčila psa, připravovala ve škole taneční ples, a proto nechť se na obrázku objeví vánoční fotbalista v santaclausovském dresu s červenobílým míčem.

- Verda

Poslala jsem všem z rodiny pohlednice, a proto nechť se na obrázku objeví obří pastelky s velkými brýlemi.

- Marie Hurdálková

Dneska jsem pomáhla a vysávat, utírat nádobí a utírat prach, a proto nechť se na obrázku objeví jednorožec s duhovou hřívou. A toto věnuji sestře Terezce, protože ji mám ráda.

- Pavlicová Lucie

Dneska jsem dala vychovatelce, kterou bolí zub, obrázek. A proto nechť domaluje Pegasa s princeznou.

- Verunka Smrčková

Dneska jsem pomohla paní sundat z vysokého regálu pár věcí. A proto nechť namaluje obra, který všem pomáhá. :)

- ViKi

Dneska jsem pomohla tatínkovi shrabat listí. A proto nechť namaluje rybu s oblekem a mikrofonem.

- Barunka

Dneska jsem udělal pro celou rodinu dárečky na Vánoce. A proto nechť domalujte modrou raketu, prosím.

- Dárek333

Dneska jsem pomohla kamarádce ve škole s úkoly. A proto nechť v obrázku proběhnou pejsci dveřmi (westíci, protože je mám ráda).

- Tánička Aišmanová

Dneska jsem pustila kamarády v řadě a dala kamarádovi na svačinu. A proto nechť domaluje kapelu kde hrají morčata dík.

- Verča Červenková

Dneska jsem pomohla jsem mamce uklízet. A proto nechť domaluje vánoční stromeček ozdobeny jitrnicemi.

- Žofie Hodačová

Dneska jsem dala některé plyšáky do nemocnice v Ústí nad Labem. A proto nechť se tam objeví krtek, který jede na ocelotovi.

- Milena I.

Dneska jsem se staral o kamarádku s berlemi. A proto nechť se objeví zlatá žabka s modrým účesem.

- Jaroslav Moravec

Dneska jsem mamince pomohl s pečením cukroví. A proto nechť se objeví hroch, který peče cukroví.

- Ondra Gaborcak

Dneska jsem podala staršímu pánovi peníze,které mu upadly. A proto nechť se tam objeví Lucie, která noci upije.

- Anička

Dneska jsem pomohla mamce. A proto nechť namaluje jednorožce.

- Marta Kodysova

Dneska jsem pomohla staré paní ze schodů. A proto si přeji králíčka.

- Katka Horálková

Dneska jsem pomohla mamince uklidiť kuchyň. A proto nechť se tam objeví malý roztomilý tučňáček.

- Mary

Dneska jsem pustila 3x staré lidi sednout v metru. A proto nechť domaluje želvičku(je to moje nejoblíbenější zvířátko a moc si ho přeju).

- Luci

Dneska jsem si uklidil pokoj. A ptoto ať se tam objeví tygr.

- Daniel

Dneska jsem sehnala výzdobu do naší třídy. A protonechť se tam objeví víc lidí.

- Viktorie

Dneska jsem pomohl starému pánovi v trolejubusu. A proto si přeji šťastnou rodinu.

- Jakub Jan Skřivánek

Dneska jsem pustila starou paní sednout v autobuse a držela jí tašku. A proto si přeji namalovat holčičku se štěňátkem.

- Justýna Nováková

Dneska jsem pomohla paní učitelce zpravit počítač protože se jí seknul. A proto do obrázku bych chtěla domalovat vánočni strom.

- Aneta Parýzkova

Dneska jsem zachránil ptáčka. A proto nechť domaluje kouzelníka.

- domajda1234

Dneska jsem se zastala kamarádky. A proto dokreslete radostné shledání.

- déčkomaniačka

Dneska jsem vytáhl paní klíče z kontajneru. A proto si do obrázku přeji domalovat paní vrátnou.

- Radek

Dneska jsem pomohla jsem mamince upéct štrůdl. A proto si do obrázku přeji domalovat vánoční výzdobu.

- Ell Machů

Dneska jsem vytvářela dárek. A proto si přeji domalovat tatínka.

- Sabina Sokolovska

Dneska jsem mamince pomohla s postelemi. A proto si přeji mikroskop.

- Anna Bajnarová

Dneska jsem rozveselila mojí kamarádku, když byla hodě moc smutná. A proto si přeji knížku.

- Tereza

Dneska jsem pomohla jsem mámě vařit. A proto nechtť stříká voda ve fontáně.

- Linda

Dneska jsem vytvořil jsem mamince fotoalbum. A proto se tam objeví můj oblíbený pejsek Snoopy se zmrzlinou.

- Daniel

Dneska jsem nakrmila jsem pstruhy v dědově rybníčce. A prot nechť namaluje dětskou žehličku.

- Markétka

Dneska jsem chytila jsem psa pred spadnutim do vody. A proto nechť domaluje lidi.

- pepča

Dneska jsem pomohl tátovi s úklidem klece naší andulky. A proto nechť domaluje Mikuláše, čerta a anděla.

- Robča

Dneska jsem pomohla starému pánovi, kterému upadly v autobuse noviny. A proto nechť domaluje křečka s královskou korunou.

- Jana Herzmannová

Dneska jsem vzala jsem domů opuštěného pejska a zatím u nás zůstane. A proto nechť domaluje mě s pejskem.

- Julinka Havlová

Dneska jsem pomohl péct perníčky. A proto nechť domaluje pečení perníčků.

- Ondra Kasik

Dneska jsem pomohla nést babičce dvě tašky s velkým nákupem. A proto nechť domaluje želvičku, která má růžoví klobouk.

- Ella Trčová

Dneska jsem pomáhal učitelce na angličtině oznámkovat pracovní listy. A proto nechť je na obrazu thor, co hraje wrestling proti čivavě.

- Theo

Dneska jsem pomohl kamarádům s úkoly a babičce jsem pomohl péct cukroví. A proto nechť se na obrázku ukáže vánoční stromeček a pod ním florbalová hokejka.

- Vojta Moudrý

Dneska jsem pomohla staré paní platit v obchodě, protože jí prodavačka špatně vydala. A proto nechť dokreslí Rudolfa, který pije punč.

- Ema

Dneska jsem pomohla kamarádce překonat strach z výšek. A proto nechť domaluje lyžaře na sněhu.

- Lucka