DVA3

Další rozměr pro tvůj monitor!

Napiš nám!


Zajímají tě kreativní hry a máš otázku k tématu? Chceš něco vzkázat nebo poradit moderátorům a tvůrcům pořadu? Napadá tě, s kým nebo o čem bychom mohli příště natáčet?
Napiš nám!


Chatuj

Všechny chaty z DVA3

Soutěž


Zadání na měsíc říjen – posílejte své výtvory!


Posílejte nám návrhy svých hraček, které využívají rozšířenou realitu! Dva nejlepší dostanou zápisníky a trička s logem DVA3.

V každém soutěžním kole vás vyzveme k tomu, abyste vytvořili něco konkrétního z herního prostředí.


Vaším úkolem tentokrát je ukázat nám své hračky s virtuální realitou, ať už jsou nakreslené, namalované nebo třeba postavené v Minceraftu!


Pošlete své dílo ve formátech jpg, png, pdf.


A pozor! Do soutěže můžete poslat jen jeden nápad!


Vaše díla se pak průběžně objeví tady na webu a vy sami můžete hlasovat, jak se vám výtvory ostatních líbí. Ale pozor – jednou odeslaný palec nejde vzít zpátky, takže si to před kliknutím pořádně rozmyslete! Jednoho výherce vybereme my a druhého právě vy svým hlasováním. Rozhodující bude, kdo během soutěže nasbírá víc palců.


Těšíme se na vaše výtvory!


Jak soutěžit?

Galerie soutěžních příspěvků

Tvoje hlasy se projeví za 5 minut.


Kniha.a.

Miroslav

Stanik

Tadeáš

Daniel

Šimonko ihász

Galerie ukončených kol


Prohlédněte si všechny soutěžní příspěvky a vítěze jednotlivých kol soutěže.


Soutěžní příspěvky k tématu: Bunkry.


Vojtech 939Belohoubek

Sabina Šalplachtová

Dominik

Daniel Šik

Drejty

Vašík.2012

Zuza5

dada3

Daniel

Droxly 89

Tomáš bejšovec

Iggy

Něco extra

Posílali jste otázky našim hostům a my jsme se jich poctivě na všechno zeptali! Sledujte!


Moderátoři

Jsem videoherní závislák! Nejvíc mě baví skákačky jako Donkey Kong, Oddworld a nebo klasicky Mario. V tom mě nikdo neporazí! Když už ale hraju moc, ráda si zajezdím na svým růžovým skatu, přečtu si superhrdinský komiksy, podívám se na sci-fi filmy a nebo jednoduše vyrazím s kámošema ven. Jo a zbožňuju růžovou!
Ve videu a na YouTube se pohybuju už sedm let. Baví mě hrát chytré hry, psát a pracovat se zajímavými lidmi, ale hlavně něco vytvářet. Vymyslel jsem pořad Creeprovinky (novinkovou show ze světa Minecraftu) a tak jsem se vlastně dostal ke DVA3. Neustále se snažím vymýšlet nové nápady na videa, projekty i hry, které s přáteli dokonce sami vytváříme.
Co mám rád? Spoustu věcí. Ježdění na snowboardu, svoji kytaru, dobrý filmy a hlavně videohry! Nejvíc hraju Minecraft a Hearthstone, ale baví mě i další, třeba Skyrim, Mafia – nejlepší to lék na špatnou náladu – nebo Deapool. Co nesnáším? Hlavně creepery… A když zrovna nehraju? Tak prostě čtu, koukám na filmy a seriály, nebo se učím na kytaru.

Fotogalerie