DVA3

Další rozměr pro tvůj monitor!

Napiš nám!


Zajímají tě kreativní hry a máš otázku k tématu? Chceš něco vzkázat nebo poradit moderátorům a tvůrcům pořadu? Napadá tě, s kým nebo o čem bychom mohli příště natáčet?
Napiš nám!


Chatuj

Všechny chaty z DVA3

Nová soutěž v listopadu!


Jak podle vás vypadají geekovské Vánoce? Pošlete nám své obrázky ve formátech jpg, png, pdf a hrajte o parádní ceny.
Nejlepší příspěvek odměníme stavebnicí Star Wars a dalších pět soutěžících získá balíček cen.

Své obrázky můžete posílat do 30. 11. do 12:00! Všechny následně zveřejníme zde na webu a vy budete moci začít hlasovat - do 7. 12.!
Ale pozor – hlasovat můžete pro každý obrázek pouze jednou! Jednoho výherce vybereme my a další právě vy svým hlasováním.

Těšíme se na vaše kreativní příspěvky!

Pravidla soutěže

Galerie ukončených kol


Prohlédněte si všechny soutěžní příspěvky a vítěze jednotlivých kol soutěže.


Soutěžní příspěvky k tématu: Postavy ve stylu Simpsonových.


Zoinka

Oliwia

Jáchym

Zdeněk Franc

Lukáš Machala

Klárka

Anička

Daniel

OndraHolan

Ytam

Filip

Něco extra

Posílali jste otázky našim hostům a my jsme se jich poctivě na všechno zeptali! Sledujte!


Moderátoři

Jsem videoherní závislák! Nejvíc mě baví skákačky jako Donkey Kong, Oddworld a nebo klasicky Mario. V tom mě nikdo neporazí! Když už ale hraju moc, ráda si zajezdím na svým růžovým skatu, přečtu si superhrdinský komiksy, podívám se na sci-fi filmy a nebo jednoduše vyrazím s kámošema ven. Jo a zbožňuju růžovou!
Ve videu a na YouTube se pohybuju už sedm let. Baví mě hrát chytré hry, psát a pracovat se zajímavými lidmi, ale hlavně něco vytvářet. Vymyslel jsem pořad Creeprovinky (novinkovou show ze světa Minecraftu) a tak jsem se vlastně dostal ke DVA3. Neustále se snažím vymýšlet nové nápady na videa, projekty i hry, které s přáteli dokonce sami vytváříme.
Co mám rád? Spoustu věcí. Ježdění na snowboardu, svoji kytaru, dobrý filmy a hlavně videohry! Nejvíc hraju Minecraft a Hearthstone, ale baví mě i další, třeba Skyrim, Mafia – nejlepší to lék na špatnou náladu – nebo Deapool. Co nesnáším? Hlavně creepery… A když zrovna nehraju? Tak prostě čtu, koukám na filmy a seriály, nebo se učím na kytaru.