Planeta Yó

Podívej se na naši planetu
s mimozemšťanem TýYó a sondou Lízou
pěkně z nadhledu!

18.9.2014
18. 9. 2014
Stránka pořadu
dnes 17.40

Fotogalerie

Soutěž – Časák / 13. 5. – 30. 9.

Pravidla soutěže


Vymyslete, vytvořte a pošlete nám svůj vlastní časopis!
Časopisy v soutěži budou průběžně přibývat až do podzimu 2014 podle toho, jak nám je budete posílat.

Kaštánek a Eliška 5

Anička Navrátilová a Dominika Spálovská

Správy s Planety Yó

Terka Babitšová

Prázdniny 2014

Vanda Sýkorová

Poslíček

Lenka Kuřilová

Kulatý svět 2

Julie a Jáchym Hantákovi

Kulatý svět

Julie a Jáchym Hantákovi

Ella

Eliška Stará

Klubko

Terezie Palová

Planeta Yó

 

Svět celebrit

Aneta Holmanová

Bafáč

Julie Urbaníková

Soutěž Planety Yó


15.- 22. 9.

Napište krátký příběh, ve kterém se objeví vodní lyžování.
Své příběhy posílejte na planetayo@ceskatelevize.cz nebo poštou na Planeta Yó, Česká televize, Praha 4, Kavčí hory, 140 70


Čekají na vás ceny od Českého olympijského výboru a od Čtyřlístku.


Výherci

Správná odpověď z minulého týdne: Rozdíl mezi národní a mezinárodní házenou je např. v rozměrech hřiště, či branek, nebo členění hřiště na části.

Správně odpověděli a výhry obdrží: Ondřej Jupa, Praha
a Blanka Katrnošková, Pečky.
Gratulujeme!

Moderátoři

Vystudovala jsem Pražskou konzervatoř, mám hudební skupinu Olats Otesoc a hraju v divadle na Fidlovačce. Divadlo mě baví, nemůžu přece pořád někde blbnout, musím taky nějak dospěle pracovat, že jo?! Herectví je super, právě proto, že místo toho, abych chodila normálně do práce a každý den dělala to stejné, pořád jsem s různými lidmi a musím plnit různé úkoly, můžu střídat komedii i vážné hraní a mám před sebou spoustu možností.
Když jsem dostudoval herectví na Pražské konzervatoři, říkal jsem si, že si zasloužím malý výlet. Nasedl jsem tedy do mezigalaktického metra a úplnou náhodou se objevil tady na Planetě Yó. A protože se mi tady moc líbí, cestuju sem často. Ale nemyslete si, že se jen tak poflakuju. Když jsem dole u nás na Zemi, hraju divadlo, natáčím a stříhám videa a často si zpívám (nejlíp mi to však jde v koupelně). Už se těším, až se s vámi, Týjem a Lízou zase setkám.
Díky neskonalé touze stát se herečkou jsem vystudovala Pražskou konzervatoř. Od té doby mám štěstí, splnilo se mi totiž hned několik snů najednou – mohu hrát, zpívat, tancovat a dabovat. Je to legrace, protože děláte každý den něco jiného. Můj hlas můžete znát třeba od Lociky z animáku Na vlásku a obličej z pohádky Ať žijí rytíři nebo Dvanáct Měsíčků. V Praze hraju v několika divadlech, ale věnuji se i muzikálům a mám dokonce i svou vlastní kapelu. Kdo ví? Třeba s ní někdy pojedeme zkoušet na Planetu Yó.
Herectví mě bavilo už od malička, ale nikdy jsem neměl čas ho studovat. Chodil jsem do dramaťáku, kde jsme hráli, tancovali, zpívali a tam to všechno vlastně začalo. Jako malý, bezzubý špunt jsem se poprvé objevil v televizi a pak už se to vezlo. Začal jsem chodit do sboru, hrát v divadle a sem tam trochu tancoval. Dlouhou dobu jsem se chtěl stát fotbalistou, ale nakonec jsem zůstal u divadla, i když sport miluji nadevše. Dneska hraju v seriálu, mám svou skupinu, kde zpívám a tancuju, čas od času dabuju a hlavně pravidelně navštěvuju našeho Týjáka a vás na Planetě Yó!