Planeta Yó

Podívej se na naši planetu
s mimozemšťanem TýYó a sondou Lízou
pěkně z nadhledu!

26.6.2014
26. 6. 2014
Stránka pořadu
Pondělí 1. 9. 2014 17.40

Fotogalerie

Soutěž – Časák / 13. 5. – 30. 9.

Pravidla soutěže

Vymyslete, vytvořte a pošlete nám svůj vlastní časopis!
Časopisy v soutěži budou průběžně přibývat až do podzimu 2014 podle toho, jak nám je budete posílat.

Správy s Planety Yó

Terka Babitšová

Prázdniny 2014

Vanda Sýkorová

Poslíček

Lenka Kuřilová

Kulatý svět 2

Julie a Jáchym Hantákovi

Kulatý svět

Julie a Jáchym Hantákovi

Ella

Eliška Stará

Klubko

Terezie Palová

Planeta Yó

 

Svět celebrit

Aneta Holmanová

Bafáč

Julie Urbaníková

Moderátoři

Vystudovala jsem Pražskou konzervatoř, mám hudební skupinu Olats Otesoc a hraju v divadle na Fidlovačce. Divadlo mě baví, nemůžu přece pořád někde blbnout, musím taky nějak dospěle pracovat, že jo?! Herectví je super, právě proto, že místo toho, abych chodila normálně do práce a každý den dělala to stejné, pořád jsem s různými lidmi a musím plnit různé úkoly, můžu střídat komedii i vážné hraní a mám před sebou spoustu možností.
Vystudoval jsem hereckou konzervatoř, kde jsem se potkal ve třídě s Maruškou. Teď jsem na DAMU, obor alternativního divadla. Hraní mě baví a zároveň se tím živím. Hraju v A Studiu Rubín, na Shakespearovských slavnostech a v muzikálech. Občas točím v televizi – třeba v pohádce O dívce, která šlápla na chléb, v detektivce Hřích profesora Sodomky a v seriálech. Nejvíc mě baví spát a odpočívat, cestovat po světě a poznávat lidi a jídla jiných kultur a především sám žít kulturně. Chodit do divadla, na koncerty, na výstavy a do kina. To je ten pravý požitek!
Bacha, tohle není žádná plechovka, ale Experimentální létající intergalaktická sonda, neboli ELIS 01, neboli Líza. Jednoho dne žuchla k Tý Yovi na planetu, a tak se jí tam zalíbilo, že už tam zůstala. A to je dobře, protože s sebou přinesla ohromné množství zajímavostí, kuriozit a informací, které všem na planetě Yó i Zemi pouští ve formě krátkých, zábavných filmečků. S Lízou se zkrátka dozvíte všechno, co jste ještě nevěděli!
Kdo by neznal malého, zeleného mimozemšťanka se zelenými tykadly? TyYo žil sám na kouzelné Planetě Yó jen s němými miniufy, dokud nepřišli Maruška a Honza. Od té doby se dozvídá zajímavosti z podivného světa lidí a na oplátku dětem pouští ze svého kutlošku v kráteru různé animované či hrané seriály. A kdybyste ho někdy náhodou potkali a nevěděli, jak mu udělat radost, domácí buchty určitě zaberou!
Viděli jste blesk, ale nenásledoval za ním žádný hrom? Tak to za vámi určitě stál schovaný bulvární fotograf Oto Foto. Lev všech salónů, který umí nejen díky svému italskému temperamentu klást opravdu nepříjemné otázky. Mějte se před ním na pozoru a vězte, že čočka Otova fotoaparátu je všude!
José je nesmírně vesmírný umělec, kouzelník, eskamotér a prvotřídní bavič – tedy aspoň si to sám o sobě myslí. Nejvíc ze všeho touží vyhřívat se v záři reflektorů a bavit miliony lidí. Proč si ke svému působení vybral zrovna planetu Yó, která čítá všehovšudy jednoho mrňavého zeleného mimozemšťana, je tak trochu otázkou. Každopádně s Josém se nikdy nebudete nudit!