Soutěže

Sežeňte ovečky - soutěž pro rodiče a prarodiče

Ahoj velcí (i malí) hledači oveček!

Pomáháte nám najít ztracené ovečky z Déčka ve velké letní soutěži? Moc vám za to děkujeme, a abyste věděli, rádi vás za to odměníme! Ano, i vás dospělé, protože jste to právě vy, kdo cestuje s našimi malými pomocníky na nejrůznější místa!

Jak se zapojit do soutěže a co můžete vyhrát?
Stačí, když se na výletě za ztracenými ovečkami vyfotíte s celou vaší partou, fotku pak nahrajete na Instagram nebo Facebook s hashtagem #sezenteovecky a jste ve hře o krásné obrázky oveček s podpisem jejich autora, Daniela Špačka.


CenyCeny


Každý týden odměníme 4 z vás touto parádní cenou! O tom, že jste vyhráli, se dozvíte tady na stránce a dáme vám vědět také v komentáři pod vaší fotkou. ;)

A pamatujte na to, že váš profil na Instagramu musí být veřejný! S tím, že fotku označíte a máte veřejně dostupný profil, jste zařazeni do soutěže a souhlasíte se zveřejněním a dalším užitím fotky v této kampani. Podrobná pravidla soutěže zde. Tak vzhůru za ovečkami, bez nich je tady na Déčku jaksi smutno…Galerie výherců


Gratulujeme prvním výhercům v soutěži pro rodiče a prarodiče! :)
Špunti na sněhu! Najdete své jméno mezi výherci placek?

Zapojili jste se do soutěže se špunty? Jelo vám to jako po másle? Pak se možná najdete mezi výherci parádních placek!
Soutěž trvá od 13. března do půlnoci 25. března! Všem výhercům moc gratulujeme!

Gratulujeme:
Vtipalek11, anetka, Filip Vinklárek, Viktor Čevela, Julinkazhajenky, Nikolka, cipajda13, Kája a Týna, #Luskoun000, Anežka Nováková, Štěpánka Brejchová, Maruška Karlová, Adélka, betynka7, elenka k, HeinrichGeorg, samued, sluníčko22, Certik, Amálie Počarová, Míša, Davídek, Kristýna Hocková 111, tom, vojtapejsa07, Ametystík, viktor janda, Elena Forethová, Matěj Šťastný, Maemi, Rostík a Vítek, Matěj Pilc, amálie, Jan Kaplan, Denis677, Jaris