Proběhlo Mistrovství České republiky starších žákyň v kategorii U15 v basketbale v Hradci Králové

Zprávičky (iReportér) — Proběhlo Mistrovství České republiky starších žákyň v kategorii U15 v basketbale v Hradci Králové

Dvacet zápasů MČR U15 v Hradci Králové je za námi. Ten poslední a nejdůležitější vyhrály hráčky Sokola Nilfisk Hradec Králové, které porazily HB Basket Praha 71:59 a mohly se radovat ze zisku zlatým medailí. Stříbro tedy putuje na HB Basket, bronz pak na Královku týmu USK Praha. Čtvrté místo obsadily Levhartice z Chomutova. — Konečné pořadí MČR: — 1. Sokol Nilfisk Hradec Králové — 2. HB Basket Praha — 3. USK Praha — 4. BK Lehvartice Chomutov — 5. BA Sparta Praha — 6. Basket Slovanka — 7. BK Havířov — 8. KP Brno — Autor: Martin Fletcher