Studio Kamarád

Kamarádi, máme vás rádi! Přijďte za námi
na kouzelný palouček plný pohádek a zábavy!

9. 12. 2018
9. 12. 2018
Stránka pořadu

Vyhlášení výsledků letní soutěže Studia Kamarád v malování!


Ahoj kamarádi, ahoj myšata!
Tryský a Tryskáček vyzvali všechny kamarády, ať namalují přes léto svoji nejoblíbenější pohádkovou postavu, jak přišla na návštěvu do Studia Kamarád. A dostali spoustu krásných obrázků!
Tryskomyšky a Jůheláci, Pip s Otylkou, Muf, Fámula i Hary Šoumen děkují všem, kteří je namalovali a vzkazují: Nevadí, když jste tentokrát nevyhráli, zkuste to zase příště. Máme vás rádi!

Hezkou knížku dostanou:
Linda Hyklová ze Štramberka, Maruška Kotzianová z Brna, Julinka Kosinová a Natálie Kosinová z Křepic, Lukáš Hanák z Vlčnova, Bára Dvořáková z Kladna, Eva Marková z Prostějova, Jolanka Svobodová z Kaznějova, Anička Heinzke z Opavy, Anežka Freundová z Chudčic, Karla Bierhanzlová z Plzně, Irmička Raušerová z Podbořan, Josef Špidla z Hejnic, Leontýnka Jeřábková z Jihlavy, Anežka Donátová z Přepeří, Emička Rybová z Albrechtic, Kajka Jurčáková z Trenčína, Klára Škeříková a Markéta Škeříková ze Skalné, Zuzana Kolková a Daniel Kolek z Českých Budějovic, Zuzana Jahnová z Tábora, Eliška Kejklíčková z Říčan


Koulovačka
Koulovačka
Mufova žranice
Mufova žranice

Výsledky soutěže Studia Kamarád – „Namalujte nám skřítka, který působí, že se věci kazí a stárnou!”


Ahoj kamarádi!
Děkujeme všem za krásné obrázky nejrůznějších zábavných skřítků! Blahopřejeme všem autorkám a autorům oceněných obrázků – získávají úžasnou knihu „Překlep a Škraloup”!
A vy ostatní nebuďte smutní – další soutěže se chystají!
Kamarádi, máme vás rádi! Vaši Jů, Hele, Muf, Fámula, Pip, Otylka, Tryský, Tryskáček a Hary Šoumen

Ceny získávají:
Klárka Kašpírková ze Strakonic, Věra Míková z Mačkova, Karolina Švehlová z Nové Vsi, Marie Otradovcová z Heřmaniček, Klárka Zatloukalová z Olomouce, Adélka Bulantová z Kamenice nad Lipou, Honza Fišr z Chomutova, Václav Chlanda z Náměště nad Oslavou, Matýsek Nekoranec z Ostravy, Jakub Patka z Jičína

Blahopřejeme!!!


Fotogalerie