Kudy ven?

Pro přidání hry do oblíbených je potřeba se přihlásit

Přihlásit se

* Nejde mi to spustit, mám zákys ve třetím levelu na stromě nebo ta příšera u modrých dveří je moc tuhá…

Cesta z parkoviště plného aut a překážek není jednoduchá. Dokážeš se vymotat ven?

Lidé z České televize teď stávkují. To znamená, že na chvíli přestanou pracovat, aby ukázali, že se jim něco nelíbí a chtějí změnu. Je proto možné, že ti teď na Déčku něco nebude fungovat.