Děkujeme vám za přízeň a milá přání!
Po celý rok můžete sledovat projekty, které pro vás připravujeme, na stránkách www.decko.cz.


Z vašich ohlasů na Velikonoční kalendář 2015:Chtěla bych Vám poděkovat za další kalendář ve velikonočním provedení. Jako to vánoční je moc krásné. Dcera je z něj naprosto nadšená. Jsem ráda, že pro děti děláte takové nádherné stránky, zároveň jsou pro ně i poučné, dozví se o zvycích, co který den znamená. Přece jen rodiče nemohou vědět všechno… Zároveň se učíme a dozvídáme nové informace. Tak ještě jednou děkuji za sebe a dceru.
Rýzlerová Martina
Děkuji Vám za krásné zpracování kalendáře. Už po několik let odkaz přeposílám příbuzným a známým jako velikonoční, nebo vánoční přání s velkým ohlasem.
Miloslav Vítek
Děkuji za tyto kalendáře pro děti. Obě moje děti (10 a 6 let) se u nich příjemně zabaví a získají informace o tradicích, které si docela dobře zapamatují.
S pozdravem A. Fadrhoncová
Dobrý den, děkuji za tento nápad... pěkně popsané a udělané… Využijeme s dětmi i ve škole.
Andrea Gregorová
Ahoooj!!!! Díky moc za Velikonoční kalendář, moc jsme se pobavili, hlavně u hledání rozdílů a u rallye! Máte dost dobrou a vtipnou muziku u chytání vajíček a rallye, moc se mi líbí. Nešel by na příště změnit obrázek, třeba vyhlásit soutěž o nejlepší obrázek, mohl by se pak doupravit a... FAKT DÍKY MOC!!!!
Dobrý den! Jako obvykle Vám musím poděkovat za Váš úžasný Velikonoční kalendář. Je to velmi hezké dílo, které obohacuje. Každý rok se na něj těším a všem jen doporučuji Vaše stránky! Děkuji a přeji Vám, aby se takové dobré projekty podporovaly.
Z Brna zdraví Věrka Fialová
Váš velikonoční kalendář je moc pěkný. Ty recepty jsou dobré a také to zdobení vajíček. Prostě hry jsou úžasné, moc se mi líbí ta obrazárna. Dělejte tyto kalendáře pořád.
Děkuji Vám za velice pěkné povídání, hudbu i dívání na obrazy z pohledu tradice i z pohledu umělců.
Marie H.
Moc se mi líbí váš kalendář, už se na něj koukám od chvíle, co jste je začali dělat, a pořád mě to nepřestává bavit.:)
Velikonoční kalendář je vážně suprový! Všechny ty super hry, recepty a pohádky! Moc se mi to líbí i mojí mladší sestřičce. Na déčku vždycky zaženeme nudu!
Ahoj Nikča! 11 let
Dobrý den, děkujeme za všechny kalendáře, protože si moje děti urychlují čekání na různé svátky.
Je to super. Nádhera. Mockrát díky!!!
Dobrý den, moc bych vám chtěla poděkovat za své čtyři mladší sourozence poděkovat ,že pro děti děláte různé HRY a další.
S pozdravem Simča, Hanička, Eliška, Míša a Ivanka.
Moc se mi to líbilo a doufám, že uděláte ještě jednou něco takového hezkého, ne, promiňte, překrásného!! Děkujeme vám za to, že jste nás naučili na Velikonoce nové věci. VESELÉ VELIKONOCE!