Děkujeme vám za přízeň a milá přání!

Jsme rádi, že se vám i letošní Velikonoční kalendář líbil a vážíme si vašich reakcí. Po celý rok můžete
sledovat projekty, které pro vás připravujeme, na stránkách www.decko.cz.


Napsali jste nám do Velikonočního kalendáře 2019:

Dobrý den, máme moc rádi vaše adventní a velikonoční kalendáře, a chceme, aby i nadále pokračovaly. Moc nás to s bráškou baví, paní Lucie je velmi šikovná :) Děkujeme vám za tyto krásné dárky, mějte se hezky, a pozdravujte Duháčka!

Esterka a Maty

Milí tvůrci kalendáře, každoročně využíváme kalendář v naší třídě, alespoň pro zpestření a děkujeme vám za něj. Přejeme hezké Velikonoce.

4.A.

Byli jsme nadšení z toho, jak jste přesně vystihli takový venkov-zpěv ptáků, rušno. Nádherná grafika a příjemné zpestření Velikonoc pohodovými i naučnými hrami. Z her se nám nejvíce líbilo Frnky frnk, ale zase nás potrápilo 3Déčko Rallye. Jinak děkujeme. Mohli by být takové ,,kalendářky" častěji :-) Spokojenost a radostné Velikonoce celému týmu Déčko!

ZŠ Jevíčko

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jestli bude i příští rok dostupný Velikonoční kalendář na Déčku. Protože tohle, co jste vymysleli, se mi moc líbí a myslím si, že je to dobrý nápad naučit děti o životě Ježíše Krista a mnoho další. Mám Vás moc ráda.

Ludmila Abbasi

Ahoj milé déčko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Byla jsem moc smutná, když Adventní kalendář skončil, ale když jsem viděla, že začíná velikonoční kalendář, tak jsem ho ihned šla zapnout!!!!!!! Mám tě ráda.

Livka Kicová

Moc Vás zdravím a chci Vám velmi za toto dílko poděkovat... Prostě hezké, poučné, důstojné a pro mne jako pro věřící radost, že jste si s tím dali takovou práci :-) DĚKUJI MOC a příště zopakujte a je toho stále třeba... HALELUJA!!!

Dobrý den. Nejdříve Vám chceme poděkovat za všechny hry, které jsou na www.stánkách déčka. Nejvíce se nám líbí logické hry typu Bankovkovi či Mazalovi. U těch se sejde celá naše rodina a snažíme se vše postupně rozluštit. A tak bychom Vás rádi touto cestou požádali o další hru tohoto typu. Naše osmiletá dcera by byla štěstím bez sebe. Předem díky moc.

Rodina Buršova z Litvínova

Ahoj Dééééčko, moc děkuji, že děláš takové kalendáře, jak Velikonoční, tak i Adventní, je to vždy perfektně udělané!!!

Jirka

Už skoro před koncem trvání velikonočního kalendáře jsem zasedla k počítači. Nádhera, co jste pro děti vymysleli. Já už patřím mezi seniory, skoro 40 let jsem pracovala s dětmi, takže dokážu posoudit, jak se jim to asi líbí a jak je to zajímavé. Mnohé jsem se i já dověděla, zaujaly mne i vaše nápady na zdobení. A velkou radost mi udělal gramofón a jeho písničky. Přeji všem tvůrcům samé skvělé nápady a už se těším na vánoční kalendář.

Hricková Blažena , Bc.

Dobrý den, ráda bych vyjádřila svůj dík ČT za krásný a milý kalendář - dělá mi radost hned dvakrát za rok, i když už nepatřím mezi děti, pro které je určen zřejmě nejvíce :) Měla bych ovšem menší poznámku k tradičníku, konkrétně k bodu ohledně svěcení ohně na Bílou sobotu a pokrmů na Boží hod. Tyto rituály se totiž v římskokatolické církvi stále udržují, nejsou odevzdány již jen pouhé minulosti a starým časům, jak z Vašeho tradičníku bohužel vyznívá. Paškál je stále zapalován posvěceným ohněm, který se rozdělává před kostelem v noc vzkříšení Krista. Rovněž božíhodový zvyk světit pokrmy (beránky, vejce, mazance apod.) stále přetrvává, do kostelů věřící pokrmy stále nosí a kněz je posvěcuje svěcenou vodou, věřící si je pak s sebou nosí domů a konzumují je. Tolik má upřesňující poznámka. Přeji Vám i kalendáři vše dobré, spoustu sledujících, kterým bude i nadále rozdávat radost a uznání České televizi.

Mgr. Marie Vágnerová

Ahoj déčko, chtěla bych tě poprosit, jestli by si dal déle velikonoční kalendář. Jinak mě někdy i překvapily hry jako například 3Déčko Rallye. PS: baví mě déčko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Váš Velikonoční kalendář je skvělý, vím, že je těžké ho udělat, ale byl bych rád kdybyste ve hře 3Déčko Rallye ukazovaly časy závodníků před vámi a za vámi.

Štěpán H.

Ahoj Déčko, přeji ti ty nejhezčí Velikonoce, moc se mi líbí AZ kvíz Velikonoční. Déčko, koukám se na tebe od rána do večera. Strašně se mi líbí tvůj program.

Filip

Dobrý deň, opäť úžasny Veľkonočný kalendár...pozeráme, hráme, počúvame...Najviac sa nám páči pesnicka c. 1, obrázok na doplnenie Fanynka a František... ďakujeme, príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov Vám prajeme

Mirka, dcerka martinka z Trenčína