Adventní kalendář 2020

Děkujeme za vaši přízeň!

Jsme nesmírně rádi, že se vám letošní, již 10. Adventní kalendář líbil, a děkujeme za milé a povzbudivé vzkazy. Přejeme vám do nového roku 2021 hlavně zdraví a pohodu. Těšíme se na viděnou u Adventního kalendáře 2021.

Dobrý den,
děkuji za super připravený projekt, užil jsem si hodně zábavy a dozvěděl se mnoho zajímavých věcí :D
Děkuji moc a přeji veselé Vánoce a šťastný nový rok.
Tomáš

Ahoj Déčko a vlastně všichni,
myslím že těď budu mluvit za všechny děti, které jsou na déčku jako doma. Chci moc poděkovat za zábavu kterou jsem našla v adventním kalendáři na Déčku a přeji veselé Vánoce šťastný nový rok, radost, klid, mír a lásku. Déčko je pro mně útočiště před vším zlým, protože se zde můžu zabavit, zlepšit si náladu a zjistit, že na světě nejsem sama. Jsem ráda za Prgu která pomáhá planetě a motivuje lidi, aby se chovali ekologicky. Myslím, že Déčko je opravdu hodně super a mělo by pokračovat dál stejným směrem jako jde teď.
Ještě jednou tedy přeji všem na Déčku i ostatním, veselé Vánoce, šťastný a pohodový Nový rok 2021, radost, klid, mír a lásku.

Dobrý den,
často nedělám, že bych na něco reagovala, někam psala, ale tentokrát musím....Chtěla jsem Vám moc moc poděkovat za adventní kalendář, syn je z něj nadšený... včera jsme u něj proseděli celé odpoledne, oba nás to strašně bavilo a dost jsme se u toho nasmáli. Z celého srdce Vám přeji krásné a pohodové svátky.
Jana Kohoutová + Ládík

Adventní kalendář se Vám moc povedl a díky všem kdo se na jeho vytvoření podíleli. Je to moc krásně zpracované, zajímavé a zábavné pro děti i dospělé. Moc, moc chválím.

Milí kamarádi z Déčka!
Už několik let si nedovedeme v naší rodině představit přípravu Vánoc bez těšení se z adventního kalendáře Déčka. Baví nás legrační hlášky (na nádraží, v pokoji nebo na náměstí), těšíme se na hry, prohlížíme komiks a galerii a pouštíme si muziku. Děkujeme za spoustu zábavy a za to, že laťku držíte pořád stejně vysoko.
Držíme České televizi palce!
P + R + A + E

Krásný předvánoční čas přeji. Musím opět pochválit Váš adventní kalendář. I když dětství mám už dávno za sebou, ale Váš kalendář mě vždy přivede zpět do toho dětsví. Moc ráda si ho prohlížím, je nádherný, ráda poslouchám vše, co se v něm dá zhlédnout a najít. Děkuji Vám moc. Vždy mě naladí na ty krásné předvánoční dny, přeji pevné zdraví všem.
Jája

Tenhle adventní kalendář 2020 je dobrej, super odměny, kalendáři dávám 5 hvězdiček.

Ahoj déčko, adventní kalendář je krásný, je krásnější než je náš stromeček.

Čau déčko je mi sice 11, ale i tak mě vaše hry neskutečně baví a doufám že vyhraji hrneček. Jo a všichni co v déčku pracují. Kdo to čte tak vstante prosím od počítače a nahlas na všechny pracující zakřičte: jste super a máte skvělý hry! Díky moc za všechno!
Jan Slaboch z KLATOV

Milé Déčko, chceme vám, já Matýsek a moje babička Eva moc poděkovat za krásný adventní kalendář. Už patří do naší vánoční tradice. Každé ráno se moc těšíme na otevření nového okénka. Přejeme krásné Vánoce
Matýsek a babi Eva

Ahoj déčko! Tenhle adventní kalendář je zatím snad nejlepší co byl, obzvlášť mě moc baví ta medvědí kuchařka, můžete si tam vybrat cokoliv co chcete uvařit, a to je na tom to super! :D Moc se vám povedl a obdivuji vás, že na to nekašlete a každý rok ten kalendář uděláte. Jenom jsem se chtěla zeptat, bude něco podobného i na velikonoce? Jinak se vám fakticky mooooc povedl! :D

Ahoooj Déčko! Konečne je tu kalendář...těšila jsem se na něj už od minulých vánoc hehehe. Mám spoustu věcí, co bych si přála, ale to nejhlavnější a nejdůležitější přání je to, aby jsme všichni byli zdraví a tenhle zmatek už nás konečně opustil....Krásné Vánoční svátky přeje Aďuš!
Aďuš

Ahoj, sledujeme adventní kalendáře od začátku, a zrovna jsme si doma říkali, že kdyby o nich vyšla knížka, hned bychom si jí koupili. Každý máme ten svůj oblíbený, ale "MISS" Adventní kalendář je jednoznačně Ivana Lomová :). Ale zase 8miletá Žofka vzpomíná nejraději na ten s těmi dětmi na procházce lesem. Vaše kalendáře jsou úctyhodné a měly by se zapsat do historie ČT i webu. Hrajeme pořád - chtěli bychom vyhrát tu knížku (ale i hrnek :-). Jste úžasní, moc děkujeme! Přejeme co nejklidnější Advent všem tvůrcům!

Jsem nadšená, moc pěkně udělané - děkuji. Příjemné chvíle strávené s adventním kalendářem.

Krásný adventní kalendář, už se nemohu dočkat, až otevřu všechny okénka! Příjemně to krátí čekání na vánoce :) Moc děkujeme!

Ahoj Déčko jsem moc ráda, že pro nás pořád připravujete nové a nové věci, byla bych ráda kdyby to tak bylo každým rokem. Moc vás obdivuji. A Děkuji.
Vany

Dobrý den česká televize. Moc se mi líbí nový adventní kalendář. Líbí se mi komix o Ježíškovi a tradičník, i když už to bylo i vloni, tak se na to ráda podívám znovu. Samozřejmě se mi hlavně líbí nové hry, pohádky a další věci v adventním kalendáři. Lepší snad ani být nemůže.

Ahojte, hry sou bezva a ta grafika se zvukem proste nejlepší! Přeji štestné vánoce!

Výborný kalendář, už se těším, až to úplně všechno otevřu.

Děkujeme opět po roce všem autorům ČT Déčko za nádherně malebný a laskavý interaktivní kalendář. Každý rok nám doma krášlí adventní čas, navozuje úsměv i pohodu hezkými písničkami, a také novými obrazy v galerii. Mnohokrát díky, krásné Vánoční svátky všem!
Jitula a Roman

Spravili ste mi veľkú radosť prekrásnym predvianočným/adventným darčekom, ktorý si budem denne užívať. Ďakujem!

Moc děkuji za super kalendář jako každý rok pohlazení na duši, vždycky už několik roku čekám čím nás překvapíte, vždy se vám to podaří moc děkuji.

Milé Déčko, moc krásný adventní kalendář ,děkujem. Tvoje fanynka
Verča

Tento rok se kalendář povedl jako každý rok. Nádhera!

Moc, moc, moc, moc krásný kalendář. Letos (jako vždy) se vám moc povedl. Nejhezčí je ten pejsek. Buďte zdraví, hezký advent, nádherné Vánoce, hodně kreativity na další kalendáře a nepřestávejte s touto krásnou tradicí.
Linda

Tenhle kalendář je opravdu zábavný a hezký, při nekonečném čekání na Vánoce.

Ahoj všem a hlavně DÉČKU, chci jen vzkázat všem krásné veselé vánoce, at jste všichni zdraví silní a hodně dárku. A DÉČKO (a lidé co tam pracují) taky krásné veselé vánoce a adventní kalendář se vám moc moc povedl! Děkuji že to děláte každý rok, je to krásné a i ta soutěž je pěkná, mějte se všichni hezky a ahoj.

Dobrý den moc děkuji, že jste udělali tento rok zase adventní kalendář, i když mi bude za chvilku 13 let stále mě kalendář baví. Je v něm určité kouzlo a vzpomínka na to, jak jsem jako malá právě tento adventní kalendář hrála se sourozenci. Děkuji vám moc.

Dobrý den, děkuji Vám za letošní adventní kalendář ze zimního malého městečka. Prožijeme s Vámi rádi poetický adventní čas. Nádhera, jeden z nejpovedenějších, pro mne! Přeji celému teamu i paní Lomové požehnaný adventní čas.

Díky! Přenádherný adventní kalendář :-D. Po tomto náročném roce, balzám na duši!
Hana Slaninová

Dobrý den, máte moc moc krásný kalendář. Každý rok se na něj moc těším. Už jsem sis zahrála i první hru, těším se na další.
Také mi to zkarcuje čekání na ježíška. Děkuji a těším se příští rok na další krásný adventní kalendář na déčku.
Eliška

Jéééé, jsem tak ráda. Nejsem malá ani mladá. Přesto se na kalendář těším. Odkaz šířím mezi kamarádkami, jejich potomky i vnoučaty. Všichni se těší....Děkujeme a ČT přejeme hezké Vánoce a klidnou budoucnost...držím palce
I.J.

Ahoj jsem ráda za príma adventní kalendář, zpříjemní mi advent!

Adventní kalendář je fakt super, těšila sem se na něj celý rok)

Překrásný adventní kalendář, působí to na mě kouzelně. Vystihuje to přesně vánoční atmosféru v moderní době. Moc povedený jako ty předchozí. :)

Každým rokem je váš adventní kalendář lepší a lepší. I když aktuální situace u nás není moc dobrá, myslím si, že můžete několika dětem (včetně mne) a dalším udělat radost díky interaktivnímu a takto povedenému kalendáři. Těším se na další adventní kalendáře.

Milované Déčko, už jsme se moc těšili na adventní kalendář, tak moc, že jsme nemohli dospat a brzy ráno jsme si pustili kalendář. Je krásný, moc se Vám povedl, tak jako každý rok. Móóóc děkujeme! Přejeme ČT krásné svátky, v roce 2021 od Ježíška velkou nadílku zdravíčka.
Patrik a Eva

Bez Déčka by to nebyly ty pravé Vánoce! Všem přeji krásné svátky a hlavně to zdravíčko v téhle těžké době!

Ahoj :Déčko už od roku 2016 používám váš adventní kalendář a fakt mě baví! Moc vám děkuju že v tom pokračujete, a já říkám že už se těším na další den a na další hru nebo pohádku! Ahoj!

A zase se vám letošní kalendář se vám povedl, děkuji za krásný dárek k narozeninám které mám 2.12. Já vždy řeknu mamce a tátovi, ať už mi nekupujou ten papírovej, protože používám radši tenhle, doporučil jsem váš kalendář čt i ve škole. Pokračujte dál v této tradici, jste šikovní, děkuji .
Václav Vásondy