Moc děkujeme za vaši přízeň!

Jsme rádi, že se vám letošní Adventní kalendář líbil, a děkujeme za milé a povzbudivé vzkazy.
Přejeme Vám krásný rok 2019 a těšíme se na viděnou u Adventního kalendáře 2019.


Výběr z reakcí na Adventní kalendář:


Vážení přátelé, chtěla bych vám poděkovat za ten krásný projekt. Vždy se mi objeví úsměv na tváři, jakmile si otevřu stránku s vaším adventním kalendářem. Jsem přesvědčena, že ten váš krásný kalendář přivádí celé rodiny dohromady, aby si v tom hektickém čase před vánoci společně sedli a prohlédli kouzelné obrázky se zvukovým doprovodem, anebo se podívali, co je na dnes přichystáno za překvapení. Za to vám patří velikánský dík! Přeji nám hodně takových projektů a vám krásné Vánoční svátky, srdečně vás zdraví
Jana Burmeister, Düsseldorf

Adventní kalendář je skvělý dárek od Vás. Úžasný nápad s krásným starobylým provedením, vyvolává u dítěte i dospělého tu pravou vánoční atmosféru. Našli jsme si v něm řadu cenných informací, zábavu, ponaučení a relax. Líbí se nám, že zahrnuje duchovní stránku a nedevalvuje na konzum. Už se za rok těšíme na další provedení Díky a pokojné Vánoce a požehnaný nový rok!
Musilovi

Dobrý den, protože v návalu starostí před Štědrým dnem nebyl čas na psaní, teprve teď chci poděkovat za krásný vánoční dárek. Potěšila mne i to, že více než polovinu tradic v naší rodině dodržujeme. Do příštího roku přeji hodně štěstí a takových krásných nápadů.
Valenová

Dobrý den, loni a letos se Vám to obzvlášť povedlo. Pěkná grafika i nápady.

Povedl se vám všem Adventní Kalendář 1918/2018 Česko a Československo od vzniku 100 let naši Československé Republiky Velká Pochvala pro váš všechny. Už se těším další Adventní kalendář na Velikonoce až na Vánoce. Na shledanou.
Petr Sviták

Česká televize, velké díky za krásný adventní kalendář, který mne doprovázel celý advent. Je úžasný, kreativní, nabízí spoustu alternativ a každý si v něm může najít to své. Všem, kteří se na něm podíleli, patří velký dík. Ať vám Bůh žehná. Krásné vánoce. S obdivem
Helena Dohnálková

Dobrý den Déčko, já s mým bráchou otvíráme a hrajeme vaše hry, jsou super, miluji vás Déčko! Jste nej a prosím nikdy neskončí!

Přeji pěkný den, včera jsem náhodně narazila na tento Vánoční kalendář a jsem z něj nadšená. Všechny ty věci v kalendáři jsou úžasné. Nejvíce si hraji AZ kvíz a taky pouštím pohádky. Děkuji... Veselé Vánoce.
Maria-Michaela Hruba

Už niekoľko rokov s vnukom netrpezlivo čakáme na váš Velikonoční alebo Adventný kalendár. Ten tohoročný sa mimoriadne vydaril a ja Vám z celého srdca ďakujem. Teším sa, že aj tu, na Slovensku môžeme sledovať dianie u Vás v Čechách. Ja bývam neďaleko hraníc s južnou Moravou, v Kuchyni na Záhorí a naše nárečie je veľmi podobné češtine, takže chvála Pánu Bohu nemáme problém ani s dorozumievaním, týka sa to aj našich detí. Môj vnuk, keď bol škôlkar, jeho pani učiteľka sa pýtala, kto u nás doma hovorí po česky, lebo občas použil české slovíčka. Vedela som, že to je z pozerania ČT, hlavne Kúzelnej škôlky, ktorú denne pozeral. Prajem Vám všetkým v ČT radostné, požehnané Vianočné sviatky a nech Vás Ježiško, ktorého narodenie si pripomíname, odmení za všetko dobré a kvalitné, čo môžeme vo Vašej Tv sledovať aj u nás, na Slovensku. Napríklad aj takýto Adventný kalendár. Požehnané sviatky prajem aj Vašim rodinám a všetkým občanom Českej republiky. S úctou
Mária Palková

Vážená televize, připravili jste nádherný adventní kalendář. Děkuji všem lidem, kteří v ČT pracují, za každodenní kvalitní práci. Vysílání všech vašich pořadů je nejkvalitnější v ČR. Krásné vánoce a mnoho štěstí v dalším roce.
Regina

Nádhera, vžila jsem se do té doby. Děkuji Všem, kdo tvořili a propůjčili svůj hlas. S láskou k Vám
Marie

Dobrý den vaše Adventní kalendáře se mi moc líbí, jak vždy děláte pro děti a mládež prosím dělejte ty kalendáře dál a bude to pro nás děti a mládež ke každým Vánocům jako dárek a rychleji nám to do Štědrého dne rychleji uteče a hlavně je u nich Adventních kalendářů legrace. Přeji vám KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE A VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU 2019 HLAVNĚ TO ZDRAVÝ (!) S pozdravem
Milan Čenský

This calendar is very very very nice!

Vážení a milí, všichni ti, kteří jste se podíleli na tomto pohádkově krásném projektu...

Mohu říci jen jedno velké áááách a DĚKUJI

Nejdřív jsem si  myslela, že mi kolegyně poslala jen jeden z těch "oběžných" a někdy i otravných e-mailů, ale po prvním kliknutí mě zaplavil pocit blaženosti a adventní nálady.

Děkuji ještě jednou a doufám, že váš kalendář osloví co nejvíce lidí. S přáním dobrých budoucích časů
Jitka Stiborová

Váš Adventní kalendář je překrásný sen. Je mi už 75 let - ale každý prosinec mi dělá velkou radost. Srdečně
Günther Juba z Waldsassenu

Nádherný projekt. Srdečně děkuji všem, kteří se na něm podíleli. V těchto uspěchaných dnech je příležitostí k zastavení, zamyšlení a ztišení. S přáním všeho nejlepšího
Olga Vašková

Ahoj Déčko, chtěla bych Ti říci že váš adventní kalendář je nejlepší. Sice ho moc nestíhám hrát, ale druhý den to vždy doženu. Přeji Ti krásné vánoce, bohatého Ježíška a těším se na další adventní kalendář.

Ahoj, všechny pozdravuj. Tento rok se Vám velice povedl tento kalendář. Líbí se mi ze všech pěti let nejvíce asi, že je před sto lety takto dělaný, ale je velice hezký tak jsem Vám chtěl jen podpořit a jestli bude i příští rok takto hezký tak si myslím, že máte nejhezčí kalendáře, co jsem kdy viděl.
Maxmlián 11 let

Dobrý den, děkuji všem, kteří se na tomto nádherném vtipném zábavném kalendáři podíleli. Momentálně jsem dočasně upoutána na lůžko. Kalendář mi zkracuje dlouhou chvíli. Přeji Vám krásné a pohodové Vánoce.
Jaroslava

Milé Déčko! Tento rok máte Adventný kalendár v štýle Prvej republiky. Je veľmi pekný. Najviac sa mi páči, že keď kliknem na Tomáša Garrigue Masaryka na všetkých oknách sa vyvesia Československé vlajky.

Moc se mi letošní kalendář líbí, jste moc šikovní.

Dobrý den. Ten kalendář se moc povedl. Chválím autory. Nemám ráda trávení času u počítače ani u sebe ani u dětí, ale tyto hry jsou velmi zábavné a poučné. Opravdu se u toho bavím. Je to opravdu moc pěkné.

Je to velmi dobré a myslím, že to bude tak dobré i příští rok a doufám, že to můžu natočit na youtube, aby to mělo o hodně hráčů, velmi děkuju, budu to hrát každý den!

Hezký den, adventní kalendář je úžasný, kocháme se celá rodina. Všem tvůrcům přejeme krásné, spokojené Vánoce.
Kořánovi

To je tak hezký, že jsem Vám to musel napsat, prostě se Vám to vážně povedlo!!!

Když sem uviděla Déčko hry, tak sem si říkala, že to zkusím. Dávali to jenom v televizi, a když sem se na to koukla tak mám obrovskou radost. :)

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za překrásný a inspirativní adventní kalendář, který každoročně pouštím dětem v hodinách výtvarné výchovy. Jen bych chtěla poprosit o radu, při přehrávání komiksu, gramofonu i galerie stále v pozadí hrají zvuky letadla a dodávky a tyto zvuky neumím vypnout, při poslechu jsou dost rušivé. Prosím touto cestou o radu. Děkuji. S pozdravem
P. Vyklická

Dobrý večer, moc děkujeme za krásný kalendář, který je (jako každý rok) moc povedený. A děkujeme za všechno, co na Déčku děláte. Je fajn mít televizi pro děti, která děti něco naučí a můžou spolu prožít i spoustu dobrodružství venku. Doufám, že i letos bude o prázdninách nějaká hledačka.
Vaši Javůrci

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru