Děkujeme vám za veškerou podporu a přízeň!

Jsme tuze rádi, že se vám Adventní kalendář líbil, a děkujeme za milé vzkazy. Přejeme vám dobrý rok 2018, a než si spolu s námi opět otevřete nový Adventní kalendář 2018, zkraťte si čekání na něj hraním adventních či dalších veselých her, které najdete na www.decko.cz/hry.
A nezapomeňte, že na konci března pro vás otevřeme nový Velikonoční kalendář, který najdete na adrese www.decko.cz/velikonoce.


Výběr z reakcí na Adventní kalendář 2017:


Díky za letošní adventní kalendář. Docela bych chtěla naživo vidět programátory, kteří tu krásu vymysleli. Původně jsem to našla pro vnučky, bohužel jsem tomu propadla i já. Vtipné, hezké, klidné. Minulé nádraží bylo také bezkonkurenční. Kdo umí, ten umí. My, co neumíme, alespoň se tou krásou pokocháme.
babička Irena

Úžasný projekt! Ďakujem Vám. Som nadšená tak myšlienkou ako aj spôsobom realizácie. Už dávno ma tak nič nepotešilo. Naozaj veľké ďakujem všetkým, ktorí sa na realizácii podieľali a želám Vám, nech sa Vám vložená energia a láska s ktorou ste pracovali vráti späť v podobe, ktorú najviac potrebujete. Šťastné a požehnané Vianoce všetkým.
Daniela

Výborný nápad, který využíváme i s našimi prvńáčky. V novém roce přeji mnoho úspěchů v další tvorbě.
Pavla Weishäuplová

Dobrý den! Ráda bych Vám, jako každý rok poděkovala za Váš ADVENTNÍ KALENDÁŘ! Letošní je velmi hezký a povedený. Zvlášť téma pohádky "Anděl Páně 2" se mi moc líbí! Ať Vám všem žehná Bůh a pokračujete v takových pěkných projektech!
Z Brna zdraví Věrka Fialová

Dobrý den, letošní nápad na variace z pohádky Anděl páně 2 je fantastický!!! Nenacházíme slova obdivu! Tentokrát je to opravdu paráda, a veliká legrace zároveň!!! Děkujeme moc! :-)

Velmi krásný adventní kalendář. Poslala jsem ho i kolegům do ciziny. Oceňuji nápad i autora.
Zdena

Hezký den, chtěla bych poděkovat za váš nápaditý :-) nápad s advent. kalendářem. Posílám ho všem známým v předvánočním čase a moje děti sedí u pc alespoň chvíli smysluplně. I já, ač staršího data nar., si pouštím hl. stranu a oceňuji vtip a skvělý dabing. Děkujeme
R. Mikulková

Díky za Adventní kalendář, už mne ze světa urgovali, že ho letos ještě neposílám - takže už jde do světa i za moře. Krásné Vánoce a hodně úspěchů v dalším roce přeje Marešová a s ní několik Čechameričanů, Čechoaustralanů i Evropanů.

Velké díky Vám všem za tento Adventní kalendář. Je krásný, je báječný, je "kouzelný"... prostě se Vám povedl, a není jen pro děti! Jsem nadšena a přeposílám dále. Ještě jednou děkuji za tento "počin" a přeji Vám i všem Vašim blízkým "kouzelné" svátky vánoční a do nadcházejícího roku a mnoho obdobných nápadů!
PF2018 Lenka Karabinová

Milé Déčko, jsem maminka dvou dětí a na stránky Vašeho adventního kalendáře jsem se šla podívat kvůli nim, ale bez ostychu se přiznám, že i já jsem zde našla spoustu zábavy a krásných věcí. Moc Vám za všechnu tu práci děkujeme a přejeme krásné Vánoce. :-)
Jedna maminka Martina s dětmi

Vážení lidičkové, jsem zase zcela okouzlena, udělali jste to zase roztomilé, překrásné, láskyplné. Děkuji Vám všem a přeji Vám všem autorům nádherný adventní čas a spoustu rozzářených dušiček kolkolem. Už jenom z toho samotného pocitu radostné tvořivosti.
Krásné vánoce a světu mir :-) Jana Kubíčková, P7

Jestli se někomu vážně něco originálního podařilo, pak určitě Vám, lidem z České televize. A čím? Tedy důmyslným ADVENTNÍM KALENDÁŘEM. Tvůrcům této celospolečensky vánočně laděné rodinné hry tleskám, protože nemám jinou formu mého poděkování, než jen tento e-mail. Prožijte tedy všichni radostné, vydařené, vůněmi lahůdek a stromečku provoněné chvíle. Do roku 2018 pak přeji spoustu kreativních nápadů a tvorbu velmi sledovaných pořadů. S pozdravy a přáním všeho dobrého zůstávám
blaoli...

Dobrý den, moc se každý den těšíme na okénko adventního kalendáře, hrajeme si celá rodina a moc obdivujeme výtvarné zpracování Lucie Lomové a celkové počítačové zpracování. Letos jste nám udělali velkou radost a zdravě potrápili naše mozkové závity. Děkujeme.
Za náš kolektiv máma Petra (děti Amálka a Hugo)

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za tak zdařilý adventní kalendář. Letos je snad nejkrásnější, plný pohody, dobra a takového předvánočního "tepla". Věřte mi, že se na něj každý rok naše děti těší a já s nimi. Je to přesně to, co by měl advent dětem přinést. Velký obdiv a poděkování autorům.
Jana Jermanová Jakubská, Nový Bor

Ahoj! Moc se mi líbí tento adventní kalendář. Je asi nejhezčí. Nejvíc mě baví komiks, tradičník, A-Z kvíz a Anča a Pepík. :) Každý rok je hezčí a hezčí :)

Milé Déčko, jsi ten nejlepší kanál, jaký si kdo může přát. Všechny Tvoje adventní kalendáře byly skvělé, ale tento rok ses opravdu vyznamenalo. Je překrásný.
Zdraví Tě Ester

Musím vám všem, kteří se na projektu adventního kalendáře podílejí, pogratulovat. Opět úžasný! Váš kalendář každoročně sleduji a postupně odhaluji jeho tajemství, a to nejsem žádné děcko :-). Moc mě baví. Velmi dobrá práce stejně jako loni i před léty.
Krásné vánoční svátky všem... Alena Pětíková

Dobrý den, mockrát děkuji za skvěle, vkusně a vtipně vytvořené hry a obrázky. Zvlášť oceňuji vánoční komiks, DějePic, ale vůbec všechno! Všem, kdo se podílejí na těchto krásných a nápaditých věcech, patří velký dík! Každý rok se těším, až bude zase advent v České televizi na Déčku.
Srdečně zdraví Marie Špačková, Brno

Dobrý den, rádi bychom Vám jménem naší celé rodiny poděkovali za perfektní nápad s adventním kalendářem. Bavíme se u něj celá naše (tříčlenná) rodina. Perfektní zábava, která nemá chybu.
S pozdravem Janička, Ondra a Miky Fikrovi - Horní Moštěnice (to je jako u Přerova)

Každým rokem 1. prosince se proměním v malou holku a strašně se těším na adventní kalendář, který mě zpříjemňuje vánoční svátky za oceánem - ve Spojených státech. Děkuji všem, kteří se podíleli na jeho krásné přípravě a budou mě provázet každým dnem až do konce...

Dobré ráno! Děti se nemohly dočkat Vašeho adventního kalendáře, a musím říct, že tento rok se Vám vážně povedl! Děti milují tu tradiční atmosféru městečka a hlavně andělícky, co skáčou na sněhové peřině :-)... NÁDHERA!!! Moc děkujeme!!!!
Zdraví Vás rodina Foltynova ze Stuttgartu :-)

Díky za přenádherný adventní kalendář. Tolik skvělých nápadů na jedné hromadě, perfektní vypracování. Doufám, že bude fungovat ještě nějakou chvíli i po Vánocích, jinak naše děti ani nestihnou všechno prozkoumat a užít! Požehnané Vánoce všem.
Pavel Mareš

Dobrý den, každý rok se moc těším na ten asi jeden z nejhezčích internetových adventních kalendářů, který je v mé oblibě. Vždy se vám povede dětem udělat hezčí čekání na ten asi jeden z nejhezčích dnů v roce. Mám ráda vaše krásné kalendáře a mockrát mi to udělá úsměv na tváři. Pokračujte v kalendářích, které se vám vždy povedou...

Velice Vám děkuji za nádherný a výtečně zpracovaný námět pro Adventní kalendář. Krásné, vtipné. Vaše kalendáře jsou vždy super, ale tenhle letošní bere za srdce. Pro nás se ženou o to víc, že jsme tudy v létě chodili na dovolené. A jdeme si pustit oba Anděly Páně, to se nedá vydržet až do Štědrého dne. A i když je nám už lehce přes šedesát, máme u Vašeho kalendáře pocit, že jsme se vrátili o dost zpátky. Tak ať se Vám, paní Lomová i vám všem ostatním vaše práce daří, hodně prima nápadů, klidný a radostný Advent a požehnané Vánoce.
Děkují a zdraví vás Alois a Jitka Kubištovi z Litoměřic

Dobrý den, ach, to je tak nádherné! Musíme vás za adventní kalendář moc pochválit. Je naprosto perfektní :) První hru jsme si náramně užili. Děkujeme a těšíme se na další dny :)
Zdraví Emička a Jitka