Adventní kalendář 2019

Moc děkujeme za vaši přízeň!

Jsme rádi, že se vám Adventní kalendář 2019 líbil, a děkujeme za milé a povzbudivé vzkazy.
Přejeme Vám krásný rok 2020 a těšíme se na viděnou u příštího Adventního kalendáře.


Výběr z reakcí na Adventní kalendář:


Dobrý den Déčko! Každý rok v prosinci se dočkám nového, krásného a propracovaného kalendáře od Vás a velice mě těší, že si mohu zkrátit čekání na Ježíška také tímto způsobem :). Moc se mi líbí kolik práce je vloženo do kalendářů a jako vždy kalendář vůbec nezklamal. Tento rok se obzvlášť povedl a na Stardance se koukám velice ráda společně s rodiči. Chtěla jsem Vám napsat takovou pozitivní zprávu a doufám, že potěší :D. Přeji krásné svátky a pěkný prosinec :). Nashlednou

Krásný večer, od léta se těším, s jakým nápadem přijdete letos a je to "pecka"! A k tomu ta něžná poezie padajících vloček za oknem ... opět to nemá chybu. Velké poděkování tvůrcům, hlavně paní Lucii Lomové a také těm, kteří rozhodují o tom, kdo kalendář výtvarně zpracuje. Pro mě jsou kresby paní Lomové ty nejkrásnější a zdá se, že nejen pro mě. Celý tým má můj velký obdiv a všem patří vřelé: "Děkuji!" Krásně prožitý adventní čas, klidné Vánoce a v každém směru bezvadný rok 2020.
Radka Szikszayová z Mariánských Lázní

Milé Déčko, tento rok se mi adventní kalendář moc moc moc líbí. Jsem rád, že je na téma desáté řady StarDance. Děkuji moc, povedl se.

Jsem dospělá, ale na Váš kalendář se těším jako malé dítě. Moc Vám děkuji za úsilí, s jakým jej připravujete, ráda se jím bavím a když jsem ještě pracovala s dětmi, využívala jsem jej ve výuce. Hezké Vánoce.
Vlasta

To je dobrý jak je v tom kalendáři to StarDance. To se vám povedlo jak tam různě tančí a jsou tam i moderátoři Tereza Kostková a Marek, to je skvělý. To je nejlepší kalendář na světě.

Ahoj Déčko. Líbí se mi letošní nápad na adventní kalendář. K tomu jak soutěžící mají svoje hlášky. PS: Chodím do páté třídy a nikdy ses mi neomrzelo.
Adélka

Nádherné provedení Adventního kalendáře 2019. Letošní vzhled kalendáře ve stylu StarDance je opravdu vynikajicí. S kalendářem mi čekání na Vánoce utíká rychleji.

Dobrý den. Opět po roce jste mi udělali velkou radost. Adventní kalendář je moc hezký, děkuji Vám. A přeji Vám krásný prosincový čas, zdraví
Hradecká Věra, Teplice

Dobrý den, letos máte opět vydařený adventní kalendář. Naše děti jsou nadšené, protože všichni každý rok sledujeme pořad "Star Dance- když hvězdy tančí", patří to už mezi naše "tradice" i společně s Vaším adventním kalendářem. Zbožňujeme Marka Ebena a Terezu Kostkovou a fandíme všem párům. Děkuji moc i za naše děti. Krásně propracované a ty hlášky jsou úžasné. Krásné prožití svátků vánočních Vám všem v ČT a ČT Déčku přejí
Zemanovi z Vysočiny

Přestože je mi 14, odpočítávání Vánoc bez Déčka si neumím představit. A je mi úplně jedno, co si kdo myslí, mě to prostě baví. Krásně zpracovaný "kalendář", pěkně pojatý. Taky se mi líbí taktně poukázaná spolupráce se StarDance. Děkuji za všechno, co pro komunitu děláte.
Anet

Adventní kalendář je super. Moc se Vám povedl. Ale chybí nám tam Honza Onder.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu, který se každý rok podílí na adventním kalendáři. Baví to nejen moje děti, ale i mě samotnou. Akorát se přiznám, že ze všech adventních kalendářů se nám líbí vánoční náměstíčka s vánočním hudebním podkresem, vánoční obývací pokoj, to je prostě u nás to NEJ... :-) Každopádně děkujeme za tento moc pěkný projekt a přeji spoustu krásných nápadů do dalších let. Vše dobré přeje
divačka Iva

Tedy, přátelé, moc se vám to povedlo. Je mi 64, ale bavím se tím vším jako moje vnoučata. Kéž je více takových inteligentních programů pro děti. Držím palce pro všechny další nápady - hodně inspirace přeji a především krásný advent, aspoň takový, jako jste připravili vy nám. Děkujeme.

KRÁSA! Moc se mi libí ten gramofon.

Vy máte vždy hezké ADVENTNÍ KALENDÁŘE. Jen tak dál. Už se těším na 24. a na příští hezký kalendář. Nashledanou

Moc se těším na 24. 12., protože už teď je skvělý.

Dobrý den, moc se mi líbí Váš Adventní kalendář. Koukám se poctivě každý den. A zatím se mi nejvíce líbí Vánoční AZ kvíz. S pozdravem
Bětulí

Dobrý večer, opäť sa tešíme Vášmu Adventnému kalendáru 2019! Jedinečný, zachytená atmosféra, tradície a rôznorodosť tvorivosti na každý deň v kalendári. Déčko pravidelne sledujeme s dcérkou a veľmi sa nám páčia ovečky, ktoré odchádzajú spať a opäť sa ráno budia, prípadne ich vidíme ako spia. Kalendár si viac užívame, dcérka má už skoro tri rôčky, najviac sa nám páči Fanynka, František a Filípek z Kúzelnej škôlky. Ďakujeme za jedinečné predvianočné chvíle, ktoré nám opäť ponúkate, krásne sviatky Vám prajeme. S pozdravom
rodina z Trenčína

Velice děkuji za zaslání čokoládek v té nádherné krabičce. Vyjadřuji výtvarnici Lucii Lomové obdiv, ale nejen jí, ale i všem, kteří kalendář vytvářeli. Papír s Vašimi podpisy si vystavím, abych si vždy připomínal co krásného může vzniknout, když se sjednotí tým lidí, kteří mají cíl. Znovu vám děkuji a přeji vám i všem ostatním z týmu krásný nový rok. (Vše je z mé hlavy, Mamka tomu nemůže uvěřit, ale je to tak).

Pěkný sváteční den. Všichni ještě spí a já si opět po roce již druhý den prohlížím Váš adventní kalendář. Dojemné koledy z Gramofonu, komiks o Ježíškovi, kde jsme tohle mohli číst za socialismu? Povídání o Munchově zimní krajině, vtipné hlášky pana číšníka, hle, dnes nový tanec... Kdysi, až do narození mých děti, pro mne nebyla neděle bez "Jůheláků", dnes jsou pro mne "Vánoce" a jejich pohoda po shonu příprav spojené již několik let s Vaším nádherným dílem. Moc, moc, moc a moc Vám za něj děkuji!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. A nemyslete si, vše si i zahraji :-). Včera jsem za dozoru dcery a za upřímné srandy celé rodiny hrála hodinu a půl Brrr! A přišla kvůli tomu pozdě na návštěvu :-))). Maminka to pochopila.
Hana Hričinová, 45 let, Dýšina u Plzně

AHOJKY já si myslím že jste skvělý televizní kanál a máte super kalendáře!

O projektu
Soutěž
Vánoční hry
Ke stažení