Děkujeme za vaši podporu a přízeň!

Jsme rádi, že se vám i letošní Velikonoční kalendář líbil a vážíme si vašich reakcí.
Po celý rok můžete sledovat projekty, které pro vás připravujeme, na stránkách www.decko.cz


Napsali jste nám do Velikonočního kalendáře 2016:


Děkujeme za krásný projekt. Moc hezky zpracované, děti to zaujalo. A už se těšíme na zítra :-)

Gabriela K.

Vážení, jeden přítel mi poslal váš Velikonoční kalendář. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, co a jak, ale potom jsem byl příjemně potěšen šířkou a hloubkou zpracování projektu. Myslím, že je to dobrá studijní pomůcka k pochopení toho, o čem ty Velikonoce vlastně jsou a to nejen pro děti. Srdečně děkuji za váš příspěvek k Velikonocům a přeji hodně dobrých projektů!

Petr B.

Dobrý den, jsem moc ráda, že děláte Adventní kalendáře, Velikonoční atd. Jsou opravdu zábavné a ze všeho je nejlepší posílání pohlednic, které vždy udělají velikou radost.

Dobrý den, učím na prvním stupni ZŠ a jsem velice ráda, že mi kamarádka poslala tento Váš úžasný projekt. Vzpomínám Velikonoce každoročně a vždy chci něčím novým oživit. Tento projekt považuji za nejzdařilejší, co jsem kdy viděla, jelikož je tam zastoupeno vše: vysvětlení příběhu, výtvarné umění i hudba. Moc díky, hezké Velikonoce.

Mirka Š.

Ve Velikonočním kalendáři se mi líbilo Chytaní vajec, Poštovní auta a hra Velikonoční šifra.Prostě se mi líbí Velikonoční kalendář. A každému se to určitě bude líbit.

Šimon Ch.

Dobrý den, chci vám poděkovat za krásně udělaný Velikonoční kalendář. Dnes jsem ho dostala od kamarádky a když jsem prezentaci otevřela, seděl u mne i malý 3lerý vnouček. Už se na to kouká poněkolikáté a sám si už překlikává datumy. Fakt velice pěkné a pro děti i zajímavé. Ješté jednou dékuji a přeji vám krásné, bohaté na pomlázku asluncem prozářené svátky jara.

Moc se mi líbí a už se moc těším na Chytání vajec.

Váš Pepa R.

Moc krásný nápad na dlouhé prázdniny dětí a větší volno rodičů, hra soutěž i zábava a legrace, dokonce i upřesnění jak to bylo opravdu s Ježíšem, dobrá výprava kreslených částí, zajímavé.

Máte moc krásný kalendář děkuji že vám, jde o děti aby se zabavily na vašich sránkách.

Anička

Ahoj DÉČKO ten kalendář se povedl a právě tě poslouchám v televizi. :) :)

Ďakujeme za krásné spracovanie Veľkonočných sviatkov a priblíženie histórie. Veľmi pekná a záslužná práca.

Beáta

Dobrý den, tento Velikonoční kalendář se mi moc líbí. Jsem zvědavá co vymyslíte příští rok. Přeji hezké Velikonoce a hlavně hodně štěstí a zdraví. Mějte se hezky. Na shledanou.

Dobrý den, píši vám, abych vám, Duháčkovi i ovečkám a všem ostatním popřála veselé a šťastné Velikonoce a hlavě jsem vás chtěla pochválit a poděkovat za to, že nám dětem děláte vždy takovou radost s různými soutěžemi, kalendáři a tak dále. Vždy ráno, když se sestrou vstanu, hned běžíme k počítači co je tady na déčku nového a vždy se moc těšíme. Má to i další plus - usnadňuje nám to v čekání na velikonoční den a vyšlehání od kluků :-)))))). Tak vám znovu děkuji a na shledanou krásný zbytek dne.

Denisa M. 11 let

Opět krásné. Skvělý nápad s PDF knížkou! Mám vaše kalendáře moc ráda.

Lucie

Dobrý den, přidáváme se k pochvale a děkujeme za super kalendáře. Několik let se těšíme na skvělé a napadité úkoly a hry, které dcera řeší od 4 let. Škoda, že nejsou častěji... už se nemůžeme dočkat dalšího. Jen tak dál... veliká SUPER pochvala a poděkování. Přejeme také Vám všem krásné a spokojené svátky jara...

Hanka

Děkujeme, výborný nápad, poučila a pobavila se naše celá rodina Chlebečkova, posílám dále...

Dobrý den. Chci Vám poděkovat za to, že děláte tyto kalendáře. Nejen, že se děti dozví hodně informací jak o Velikonocích, ale i o Vánocích. Podle mě je vlastně učíte hrou. A to se mi moc líbí. Ráda bych, aby jste v tomto pokračovali.

Kateřina B.

Ahoj Déčko. Váš Velikonoční kalendář je nejlepší ze všech. Moc se mi tam všechno líbí. A každý rok jsem zvědavá jaký bude ten nový. Ahoj báječné Déčko.

Vaše Michaelka

Krasný den, jsem zase po roce kouzelně překvapena. Vaše kalendáře jak Vánoční tak i Velikonoční nemaji vůbec chybu. Jsem ráda, že vzniklo něco tak úžasného o čem se rádi bavime s přitelem, rodinou i všemi kamarady. Rodí se v nás zase děti, které netrpělivě čekají, co nám ty svátky a ČT s Dečkem připraví. Za všechny moc děkuji.

Silvie z Jeseníku

Ahoj Dečko moc se mi líbí váš výtvor, myslím tím Velikonoční kalendář. Na ty Velikonoce se to bude moc hodit. :)