Star Wars
Povstalci

Ať vás provází Síla!

Je nám líto, tento pořad už nemůžeme na internetu vysílat, práva pro videa skončila.

Výherci soutěže se Star Wars!


Děkujeme všem za hvězdné příspěvky do soutěže! Vybrali jsme čtyři nejlepší kostýmy, které odměníme jednou z hvězdných cen. Gratulujeme výhercům:
Vanda Turnovská, MikiMalina, Johan a Kornélie Svobodovi, Ohnivý lev

Ať vás síla provází!


Postavy

Původně zlodějíček a kapsář, který byl až do svých 14 let nucen živit se takto pochybným způsobem. Má ohromující schopnosti i reflexy, které pramení z jeho citlivosti k Síle. Po setkání s Kananem se začne učit svou moc ovládat, aby ji mohl využívat pro dobro obyvatel galaxie.
Jeho zbraní je blaster a je to sebejistý bojovník, který přežil císařovu čistku Jediů. Přestože svou minulost ostražitě opatruje a tradiční jediský hábit vyměnil za brnění, jeho historii poodhaluje „samurajský“ cop. Má sice v oblibě jízlivé poznámky, ale potřebuje bojovat ze vznešených a obětavých příčin.
Mladá mandalorianská hrdinka plná energie udržuje výzbroj celé posádky a vylepšuje různé technologie. Nejraději však vyhazuje věci do povětří a označuje je originálními graffiti! Je odvážná, má umělecké sklony a zároveň je prakticky založená.
Spolehlivá, moudrá twi’lecká žena a týmová hráčka. Jen ona pilotuje vesmírnou loď Stín s takovou lehkostí. Hera je letecké eso, jež dokáže skvěle prchat i zručně napadat protivníky, i když jinak je vlídná a starostlivá.
Cizinec zvaný „Zeb“ zastává v posádce Stínu roli drsňáka i ochránce. Člen čestné gardy z druhu Lasat je inteligentní a dokonale vycvičený voják – nepostradatelný v soubojích se stromtroopery.
Astromechanický droid s označením C1-10P patřící k posádce Stínu. Je to trochu lenivý a věčně rozladěný robot poslepovaný z roztodivných součástek. Tento zlomyslný rošťák je schopný hacker počítačů na vesmírných lodích, ale zároveň je umí i úžasně opravovat.
Tento zlý a ďábelsky prohnaný zástupce druhu Pau’an je příslušníkem imperiální inkvizice, která se na rozkaz Dartha Vadera pídí po zbylých rytířích Jedi. Kromě speciálního rotačního světelného meče je jeho největší zbraní pronikavé myšlení.
Vojáci Galaktického impéria, kteří udržují ve hvězdných soustavách pořádek a budí hrůzu. Stromtroopeři jsou špičkově vycvičení a plní slepě, až fanaticky, vůli svého císaře.

Fotogalerie