Tvoření

15. 9. 2017

Lapač snů


Za pár dní bude mít narozky moje nejlepší kamarádka a já bych jí samozřejmě ráda něco koupila, ale jsem (zase) trochu na štíru s penězi. A tak jsem se rozhodla, že jí vyrobím tenhle krásný indiánský doplněk – lapač snů. Protože darovat někomu sladké sny je nejvíc!

Tvoření

8. 9. 2017

Korková razítka


Mám prostě ráda razítka. Už jsem vám říkala, že ráda chodím do papírnictví? Vždycky jsem si tam razítka kupovala, než jsem objevila tenhle super jednoduchý způsob, jak si je vyrábět z korkových špuntů (těch je u nás doma dost). I taková drobnost, jako psaníčko, co si s holkama posíláme, tím dostane úplně nový rozměr :-)

O mně

1. 9. 2017


Ahoj!
Já jsem Kačka z Wifiny a tohle je můj nový blog. Stejně jako ve Wifině i tady budu mít na starosti volný čas :-). Budu sem dávat různé návody na věci, co si můžeš vytvořit, ale taky sem chci dávat třeba fotky z natáčení Wifiny nebo z divadla, kde hraju, a tak. Tak ti přeju, ať tě to tu baví.

Vaření

1. 9. 2017

Jahodová zmrzlina


V pondělí začne škola a já už se popravdě řečeno docela těším. Na učení ani ne, ale na kamarádky rozhodně. A protože mám ráda zábavu a taky vaření, rozhodla jsem se holky pozvat po škole k nám na zmrzku. Ať ten první den trochu oslavíme. Takže se mnou můžete vyzkoušet tuhle jahodovou, co dělá mamka, když nemá moc času. Je to fakt strašně jednoduché.

Tvoření

1. 9. 2017

Obaly na sešity


Už odmalička chodím strašně ráda nakupovat do papírnictví, a proto mám i ráda začátek školního roku – můžu si pořídit fůru nových pomůcek. Minule jsem si koupila hromadu barevných papírů a ozdobných waši pásek a rozhodla se, že si zabalím všechny nové knížky a učebnice. A potají trochu doufám, že mi učení teď půjde samo :-)

Pokusy

1. 9. 2017

Mumifikace jablka


Čtu teď knížku o starověkém Egyptě a svět pyramid, faraónů, tajemných sfing a strašidelných mumií mě úplně pohltil. A proto vám tenhle týden přináším tenhle vědecký recept na to, jak si vyrobit doma mumifikované jablko a vyzkoušet si, jak to ti staří Egypťané vlastně dělali.