O soutěži

To bude let, Ovečka jedéé objevovat svět!

Opět se vám hlásí Ovečka z Dééčka! Každý měsíc navštívím jednu zemi, a aby se mi báječně cestovalo, budu sbírat vaše soutěžní příspěvky. Na webu nebo ve vysílání Déčka se dozvíte téma a vašim úkolem bude vymyslet a poslat mi svůj příběh na dané téma. Můžete ho namalovat, vyfotit, nakreslit jako komiks, natočit krátké video, vytvořit animaci, napsat jako básničku nebo povídku, namluvit nebo nazpívat nebo třeba vymodelovat. Čím originálnější nápad, tím lépe!

Své dílo můžete poslat jako přílohu přes formulář na úvodní stránce elektronicky v těchto formátech:
jpg, png, pdf, tiff, bmp, doc, odt, txt, mp3, wav, mp4, mov, avi, 3gp, gif.

A nebo poštou na adresu uvedenou pod formulářem. Pozor, nezapomeňte připojit své jméno, věk a e-mailovou nebo poštovní adresu.

Do každého soutěžního kola zařadím jen ta díla, která mi přijdou do konce měsíce!

Kdo hodnotí příběhy?

Po shromáždění všech soutěžních příspěvků svolám porotu – mé kamarády, kteří pro děti připravují Déčko. A pak společně vybereme ty nejpovedenější, které vystavím na Nástěnce. Pečlivě při tom budeme vybírat díla od dětí malých i velkých, aby to bylo spravedlivé. Z těchto nejpovedenějších pak vybereme 40 těch úplně nej nej, které se objeví na nástěnce a k tomu 10 výtvorů, jejichž autory odměníme krásnou věcnou cenu! A nezapomněli jsme ani na kolektivy – každý měsíc vybereme jeden, který získá speciální cenu!

Jak se dozvím, kdo vyhrál?

Až porota vybere vítěze, dozvíte se jejich jména v části Výherci. Pokud budete mezi nimi, napíšeme vám zprávu. Proto, prosím, vždycky ke svému příspěvku připojte e-mailovou adresu nebo jiný kontakt na vás nebo vaše rodiče.

O co se soutěží?

Každý měsíc vyhraje 10 dětí a jeden kolektiv speciální věcnou cenu.

Pravidla soutěže:

Posláním příspěvku souhlasíte s jeho vystavením na webu Déčka, ve vysílání ČT nebo na jiné akci spojené s ČT :D a také s uvedením vašeho jména a věku u obrázku a v seznamu výherců.

POZOR! Pravidla soutěže v plném znění najdeš tady. Zasláním příspěvku (jakoukoli cestou) vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly.

Přeji vám hodně inspirace, už se těším na vaše příspěvky!
Tvoje Ovečka