Velikonoční kalendář vyhrál mezinárodní cenu!

30. 6. 2015

Velikonoční kalendář Déčka získal ocenění Comenius EduMedia v Berlíně! Z více než 200 evropských vzdělávacích projektů ho odborná porota zařadila mezi 20 nejlepších, které dostaly medaili za vynikající přínos digitálních vzdělávacích médií.

Cenu uděluje letos už po dvacáté obecně prospěšná Společnost pro pedagogiku, informace a média, která spolupracuje s řadou univerzit. Velký ohlas má v západoevropských zemích, především v Německu a Holandsku.

Abyste mohli slavit s námi, otevřeli jsme pro vás Velikonoční kalendář výjimečně i teď v létě. Najdete ho do konce července na adrese www.decko.cz/velikonoce.

A pozor, porota v Berlíně také ocenila diplomem za splnění standardů soutěže naši chytrou stránku Duhový institut věd neboli DIV, která je teprve v počátcích, ale máme s ní velké plány... už jste ji viděli? :-)

Prázdninové filmy každý den na Déčku!

29. 6. 2015

Prázdninové filmy každý den na Déčku!

Letní prázdniny jsou jenom jednou v roce, proto je důležité pořádně si je užít!
Na Déčku na vás čeká každý prázdninový den napínavý film. Vždy od 15:30 se těšte na pořádnou dávku léta, zábavy a dobrodružství.

A nezapomněli jsme ani na vaše oblíbené seriály: H2O: Stačí přidat vodu, Surfařky z vesmíru, Gumballův úžasný svět, Želvy ninja či Hádej, hádej s kocourkem a spoustu dalších!

Sledujte program Déčka a užijte si filmové léto, jak má být!