Česká televize se podílí na přípravě nového loutkového filmu Malý pán!

18. 9. 2014

Česká televize se podílí na přípravě nového loutkového filmu Malý pán

Máte rádi pohádky? Pak se můžete těšit na příběh Malého pána, který vás vezme za dobrodružstvím do Plujícího města či do nebezpečného Lesa stínů! Na cestách s hlavním hrdinou potkáte prapodivné bytosti jako je Larva Fída, Dutá hlava či Muří noha, a také poznáte, jak důležité je mít přátelé.

Pohádka se natáčí v krásném a mnohdy náročném terénu. Loutkoherci si společně s loutkami dokonce zaplavali ve vodě! A že to stálo za to, uvidíte už na jaře příštího roku!

Záchrana duhy zaujala i ve světě, Déčko se utká o prestižní cenu!

10. 9. 2014

Déčko se utká o prestižní cenu!

Líbily se vám prázdninové výlety za tajnými symboly z Černobílova mrazicího boxu? Nejste sami! Akce na Záchranu duhy má úspěch i v cizině – byla nominována do finále prestižní soutěže Prix Europa 2014.

Zástupci Déčka už pomalu balí kufry a připravují se na cestu do Berlína, kde na konci října představí Záchranu duhy v kategorii online projektů ostatním finalistům soutěže vybraným z více než 650 televizních tvůrců a producentů z 35 zemí světa.

Tak nám držte pěsti, ať duha opět zvítězí!

Déčko je zachráněno a slaví 1. narozeniny!

30. 8. 2014

Déčko je zachráněno a slaví 1. narozeniny!

Hurá, dokázali jsme to! Zachránili jsme duhu, na Déčko jsme vrátili barvy a můžeme oslavit první narozeniny Déčka!

Náš velký dík patří všem statečným zachráncům, kteří pátrali po tajných symbolech a nebáli se proniknout až k Černobílovu mrazicímu boxu, který se v poslední chvíli podařilo přehřát tak, že vybouchl a všechny barvy z něj se vrátily na Déčko – podívejte se!

Kačka, Venda i celé Déčko má velikou radost. Díky vám můžeme oslavit 1. narozeniny ČT :D v zářivých barvách.


Slavte s námi:

Chceš i ty popřát Déčku k narozeninám? Napiš nám!